کیمیا علیزاده

بازگشت زودتر از موعد کیمیا علیزاده به دنیای قهرمانی

تاریخ انتشار : 25 بهمن 1396کد مطلب : 64475زمان مطالعه : 2 دقیقه
کیمیا علیزاده دارنده مدال برنز بازیهای المپیک ریو 2016 که به دلیل آسیب دیدگی چند ماهی را از دنیای مبارزات دور بود، روز جمعه بر روی شیاپچانگ می رود.

کیمیا علیزاده به شیاپچانگ برمی گردد

بازگشت کیمیا علیزاده به دنیای قهرمانی چند ماه زودتر از پیش بینی ها اتفاق افتاد و باعث دلگرمی جامعه تکواندو شد.
کیمیا هفته گذشته در رقابت های لیگ در ترکیب تیم لوازم خانگی کن روی شیاپ چانگ رفت و عملکرد نسبتا رضایت بخشی هم داشت.
با اینکه بازگشت زودتر از موعد مقرر علیزاده به دنیای قهرمانی را باید به فال نیک گرفت، اما کادر فنی تیم ملی تکواندو بانوان باید با برنامه ریزی دقیق شرایط را طوری مدیریت کنند تا ستاره تکواندو بانوان دچار آسیب دیدگی نشود.
کیمیا که امتیاز های زیادی را به دلیل غیبت در مسابفات مختلف بین المللی از دست داده و جایگاهش در رنکینگ جهانی از دست رفته است، نباید برای بازگشت به سطح اول تکواندو عجله کند تا پیش از میدان آسیایی جاکارتا باز هم مصدوم نشود.
کیمیا علیزاده

بازگشت کیمیا علیزاده به جامعه تکواندو

بی تردید مهمترین آزمون کیمیا در سال آینده بازی های آسیایی جاکارتا است و امیدواریم در این میدان بزرگ هم شاهد درخشش ستاره تکواندوی بانوان ایران باشیم.

در روزهای اخیر کیمیا علیزاده همراه با هیات نخبگان ایرانی در مجموعه المپیکی پاریس حضور پیدا کرده و پس از بازدید یک ساعته از این مجموعه، به سالن مخصوص تکواندو هدایت شد و در آنجا همراه با بازیکنان تیم ملی که چندی از آنان از مدال آوران جهانی و المپیکی بودند، به مدت دو ساعت تمرین نمود و هدیه ای به رسم یادبود از آنان دریافت کرد.

در طی این بازدید، از تیم ملی تکواندو ایران، جهت بازدید و تشکیل اردو و تعامل هر چه بیش تر با تیم ملی فرانسه دعوت به عمل آمد.

در خلال سفر سه روزه، شهردار پاریس نیز در یک جلسه، میزبان هیات نخبگان بوده که از حضور کیمیا علیزاده در این هیات استقبال نموده و ابراز امیدواری کرد که در المپیک 2024 در پاریس، او را ملاقات بنماید.
حضور کیمیا علیزاده در هیات بانوان اقتصادی- اجتماعی موجب استقبال مسئولان فرانسوی شد.

بازگشت زودتر از موعد کیمیا علیزاده به دنیای قهرمانی

55
این مطلب مفید بود ؟50
برگرفته از میزبان - ورزش سه / ر
وبگردی