سریال ستارخان

ردپای فراماسونری در سریال ستارخان

تاریخ انتشار : 17 تیر 1397کد مطلب : 69710زمان مطالعه : 2 دقیقه
سام قریبیان بازیگر مجموعه ستارخان با انتشار پستی در اینستاگرام درباره وجود جریان فراماسونری و نحوه شکل گیری آن در سریال ستارخان توضیح داد.

 گره خوردن سریال ستارخان با جریان فراماسونری

سریال ستارخان برشی از سریال ایراندخت بود که سال گذشته در 10 قسمت در ایام دهه فجر روی آنتن شبکه یک سیما رفت و پخش آن با حواشی زیادی همراه بود.

سریال ایراندخت که ستارخان برشی کوتاه از آن بود روایتی از زندگی پرفراز و نشیب ستارخان سردار بزرگ کشورمان است که به کارگردانی محمدرضا ورزی و تهیه کنندگی مصطفی شریفی جلوی دوربین رفت.

سام قریبیان بازیگر این مجموعه تلویزیونی با انتشار پستی در اینستاگرام درباره نحوه شکل گیری جریان فراماسونری در سریال ستارخان توضیح داد.

نحوه شکل گیری جریان فراماسونری در سریال ستارخان

سریال ستارخان

شکل گیری فراماسونری در سریال ستارخان با سام قریبیان

سام قریبیان با انتشار پستی در اینستاگرامش نوشت :نکته ای که نهفته در مجموعه ستارخان بود و در پیری سهراب، طبیب ستار خان، به عنوان بازیگر نقش گذاشتم این بود این که خود سهراب چون عمویش فراماسونر شده.

او تنها یار ستار خان است که ناگهان وکیل مجلس رضا شاه شده( در حالیکه بقیه قلع و قمع شده اند)، انگشتر فراماسونی عمویش را به دست کرده، کراواتی و محتاط شده و دوست ندارد دختر خوانده اش ( ایراندخت) پی به راز گذشته ببرد.

نکته ای که در فیلمنامه نبود و با مشورت کارگردان، خودم درون کاراکتر کاشتم . حتی کراوات بنده نامحسوس آرم فراماسونیی دارد. چند نفر پی به کلیدهای نهفته بردند؟!

پ.ن:الهام بسیاری از کاراکتر جناب انتظامی در هزاردستان گرفتم که افتخار همکاری با نوه ایشان( گلنوش عزیز) را در این سریال داشتم.

سریال ستارخان

 سریال ستارخان برشی از ایراندخت درباره زندگی ستارخان

سریال ستارخان روایتی از 4 سال پایانی زندگی ستارخان و اطرافیان اوست که در دل مجموعه ایراندخت جای گرفته است.

سریال ستارخان

سام قریبیان در سریال ستارخان

سعید نیک پور، شکرخدا گودرزی، حسین مسافر آستانه، مسعود آب پرور، شایسته ایرانی و سام قریبیان، پندار اکبری، آرزو نبوت، علی زارع، باران زمانی، داریوش کاردان، ژرژ پطروسی، بهزاد خداویسی، رضا فیاضی، فخرالدین صدیق شریف، شهراد بانکی، حمیرا عظیمی و عزت الله مهرآوران در این سریال نقش آفرینی کردند.

سریال ستارخان

گریم متفاوت سام قریبیان در سریال ستارخان

فراماسونری در سریال ستارخان چگونه شکل گرفت؟!+تصاویر

53
این مطلب مفید بود ؟30
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی