فریدون آسرایی

فریدون آسرایی از آلبوم جدیدش خبر داد

تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1396کد مطلب : 49738زمان مطالعه : 2 دقیقه
فریدون آسرایی خواننده پرطرفدار پاپ کشورمان از آلبوم جدیدش خبر داد ولی گفت زمان انتشار آن هنوز مشخص نیست.

فریدون آسرایی در تدارک آلبوم جدید

فریدون آسرایی خواننده 61 ساله کشورمان خالق قطعه «آهای خوشگل عاشق» در تدارک آلبومی جدید است که در این مطلب درباره آلبوم جدیدش بیشتر توضیح میدهد.

خواننده آلبوم " خاطرات گمشده" با تأکید بر اینکه یک قطعه موفق نتیجه همفکری بین سازندگان آن است، گفت:در آلبوم جدیدم کمتر آهنگسازی کرده ام.

فریدون آسرایی

فریدون آسرایی خواننده موسیقی پاپ


فریدون آسرایی خواننده موسیقی پاپ گفت:در روند تولید یک قطعه موسیقی خواننده، آهنگساز و ترانه سرا باید با یکدیگر تعامل داشته باشند.


وی ادامه داد:بیشتر آثار موسیقایی که موفقیت قابل ملاحظه ای به دست آوردند و نزد مخاطبان از محبوبیت قابل توجهی برخوردار هستند، نتیجه یک همکاری و تعامل بی نظیر بین سازندگان آن اثر بوده است.
خواننده آلبوم موسیقی " عشق یعنی" تصریح کرد:در تمامی حوزه ها، یک خروجی موفق نتیجه یک همکاری و همفکری موفقیت آمیز بین فعالان درآن عرصه است که حوزه موسیقی نیز از این موضوع جدا نیست.


وی در ادامه صحبت های خود اظهار کرد:با تعامل بین اعضای سازنده یک اثر موسیقایی، نسبت به اثر دلخواه یک نوع واقع بینی و درک متقابل ایجاد می شود و افراد از انتظارات یکدیگر آگاه می شوند.


آسرایی همچنین یادآور شد:زمانی که آهنگساز، ترانه سرا و خواننده به عنوان سه ضلع مثلث با یکدیگر برای تولید یک قطعه موسیقی فعالیت می کنند، تلاش خود را به کار می گیرند تا با در نظر داشتن تجربه های موفق قبلی، اثری را تولید کنند که تا اندازه زیادی مورد استقبال مخاطبان موسیقی قرار بگیرد.


وی با اشاره به آلبوم جدید خود توضیح داد:تولید قطعه های آلبوم جدید و انتخاب آن ها هنوز به مرحله نهایی نرسیده و هم اکنون مشخص نیست که چه آثاری قرار است در جدیدترین اثر موسیقایی من وجود داشته باشد.
خواننده آلبوم "غریبه" خاطرنشان کرد:آهنگسازی قطعه ها در آلبوم جدید را بیشتر آهنگسازان دیگر بر عهده داشتند و تعداد آثاری که از ملودی های ما در این آلبوم وجود دارد، نسبت به آلبوم های قبلی کمتر است. همچنین نمی توان برای انتشار آلبوم جدید زمانی را در نظر گرفت.

فریدون آسرایی از آلبوم جدیدش خبر داد

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
برگرفته از میزان -/ح
وبگردی