تعمیر استارت ماشین
تعمیرکار 59 ساله ای با استفاده از یک قطعه سیب زمینی به جای استفاده از قطعات و تجهیزات تعمیر خودر، سیستم استارت ماشین لندور قدیمی خود را تعمیر کرده است.

هر خودرویی که دچار مشکل فنی می شود مستلزم تجهیزات و ابزارهایی خاص است تا با استفاده از تجهیزات توسط تعمیرکار نقصی که به وجود آمده است برطرف و درست شود اما گاهی قرار گرفتن در شرایط خاص و بحرانی و نبود امکانات باعث می شود بعضی از افراد به فکر چاره اندیشی افتاده و با کمترین امکانات خودروی خود را تعمیر کنند مانند تعمیرکاری که بخاطر در دسترس نداشتن قطعات لازم با روشی هوشمندانه و جالب خودروی خود را با سیب زمینی تعمیر کرد.
چندی پیش "ماریو پاپادمتریو" برای تعمیر یک لندرور قدیمی به مزرعه ای اعزام شد. او که سال ها کار تعمیر خودرو کرده است اشکال را از سیستم استارت خودرو تشخیص داد اما چون قطعات لازم را در اختیار نداشت دست به کاری جالب زد.
این تعمیرکار 59 ساله تصمیم گرفت با در اختیار داشتن کمترین امکانات با استفاده از سیب زمینی این سیستم را درست کند. وی می گوید:" در اطرافم تنها سیب زمینی موجود بود و تصمیم گرفتم با استفاده از آن سیستم استارت را درست کنم."
وی در ادامه گفت :" سیب زمینی را با سیم به استارت متصل کردم و با استفاده از چند پیچ برق را از میان آن عبور دادم. این سیستم در کمال تعجب سریع به کار افتاد و خودرو به خوبی شروع به حرکت کرد. صاحب خودرو نیز اعتراف کرد خودرو بهتر از قبل شده است. "

سیب زمینی تعمیرکار

ماریو بعد از این ابداع جالبش توانست جایزه اختراعات را دریافت کند و همچنان به عنوان یک تعمیرکار به کارش ادامه می دهد.

تعمیر استارت ماشین با سیب زمینی! + عکس

4.122
این مطلب مفید بود ؟184
برگرفته از فردا - / ل
برچسب : سرگرمی
وبگردی