شهرام محمودی و همسرش

سلفی شهرام محمودی و همسرش در جاده چالوس

تاریخ انتشار : 23 تیر 1394کد مطلب : 17677زمان مطالعه : 1 دقیقه
شهرام محمودی امتیاز آورترین بازیکن مسابقات لیگ جهانی به مراه همسرش سوگند خورشیدی پس از مسابقات راهی تعطیلات تابستانی شدند.
با حذف تیم ملی والیبال کشورمان از لیگ جهانی 2015 و تا فاصله شروع مسابقات جهانی والیبال ، شهرام محمودی از فرصت استفاده کرده تا تعطیلات را در شمال خوش بگذراند.
 
شهرام محمودی و همسرش
 
شهرام محمودی با ارائه بازیهای درخشان خود در مسابقات لیگ جهانی ،به عنوان امتیازآورترین بازیکن در دروه نیمه نهایی انتخاب شد.
این بازیکن بلند قامت متولد 1367 در کرج اصالتآ آذری و اهل میانه و عضو تیم ملی والیبال ایران و شهرداری ارومیه است. محمودی سابقه بازی در تیم های آیدانه چالدران، پیکان تهران، پتروشیمی بندر امام، آلومینیوم بندرعباس، کاله مازندران و متین ورامین را دارا است. او برادر بهنام محمودی است. محمودی قبل از والیبال، دروازه بان تیم فوتبال نوجوانان پیکان بود و بعد به والیبال رو آورد.
 
شهرام محمودی
 
او از پیکان توسط بهروز عطایی به کاله آورده شد و به خاطر بازی های خوبی که از خود به نمایش گذاشت توسط ولاسکو به تیم ملی والیبال ایران دعوت شد و در مسابقات انتخابی المپیک 2012 ستاره تیم ملی ایران بود، شهرام محمودی به عنوان یکی از بازیکنان کاله در بازی های آسیایی جام باشگاه های آسیا حضور داشتو به عنوان بهترین اسپک زن قهرمانی باشگاه های آسیا سال 2012 معرفی شد و پس از یک سال حضور در کاله به متین پیوست. محمودی در جام بزرگ قهرمانان جهان 2013 از ستارگان تیم ملی ایران در این رقابت ها بود. محمودی در سال 2014 با متین ورامین به قهرمانی باشگاه های آسیا رسید و با درخشش خود به عنوان باارزش ترین بازیکن این رقابت ها انتخاب شد

سلفی شهرام محمودی و همسرش در جاده چالوس

3.8140
این مطلب مفید بود ؟10733
منبع : نمناک-/ف
وبگردی