محسن یگانه

لغو کنسرت های محسن یگانه به خاطر جراحی قلب

تاریخ انتشار : 6 فروردین 1397کد مطلب : 66200زمان مطالعه : 3 دقیقه
محسن یگانه با انتشار پستی از هوادارانش بخاطر لغو شدن کنسرتهایش عذرخواهی کرد و از وضعیت جسمانی اش گفت.

لغو کنسرتهای محسن یگانه بخاطر بیماری اش

محسن یگانه خواننده محبوب موسیقی پاپ در پی لغو شدن کنسرتهایش بخاطر جراحی قلبش در کانال تلگرامی اش نوشت:

سلام دوستای خوبم. ممنون برای همه محبتا و عذر میخوام اگر احیانا نگرانتون کردم، اتفاقی مشابه سالها پیش رو تجربه کردم که باعث شده بود عمل قلب انجام بدم .... عذر میخوام که مجبور شدیم کنسرتهای نوروزی رو کنسل کنیم، مدتی رو استراحت میکنم و بعد با انرژی در خدمتتونم.. باز هم از شما هوادارای خوبم و همکاران و رفقایی که این مدت جویای حالم بودن ممنونم. دوستتون دارم.

محسن یگانه 2 فروردین 97 در حین اجرای کنسرت دچار ضعف و بیحالی شد که پس از انجام اقدامات درمانی اولیه توسط تیم اورژانس به بیمارستان امام سجاد رامسر منتقل شد.

با پیگیری خبرنگار ما، گویا وضعیت جسمانی محسن یگانه بهبود یافته و وی از بیمارستان مرخص شده است. احتمالا تا بهبودی کامل، سایر کنسرت های نوروزی محسن یگانه لغو می شود.

اجرای محسن یگانه

لغو کنسرتهای محسن یگانه

جراحی قلب محسن یگانه

محسن یگانه سالها قبل به دلیل ناراحتی قلبی مورد عمل جراحی قرار گرفته بود و در سی سی یو بستری بود.

روایت برادر محسن یگانه درباره جراحی قلب او

خیلی شرایط عجیب و غریبی بود. «تمپوی» قلبش 245 بود. دکترش به او گفته بود که اگر موج موسیقی به گوش تو بخورد، قطعا جانت به خطر می افتد. ولی او کارش را می کرد.

شما می توانید بروید بیمارستان عرفان و بپرسید. دکتر قلب محسن یک بار آمد و به محسن گفت :«شما به نظر من مرده ای!». دقیقا با همین لحن گفت. اگر می خواهی زنده بمانی و این نفس های آخرت ادامه داشته باشد، باید موسیقی را کلا بگذاری کنار و بی خیالش شوی. ولی محسن بی خیال نشد و با ترفند های مختلف برگشت سر کارش. آنژیو کرد و رفت جلو.

محسن یگانه در بیمارستان

محسن یگانه در بیمارستان

خلاصه ای از بیوگرافی محسن یگانه

محسن یگانه اردیبهشت 1364 در گنبد کاووس متولد شد، او دانشجوی رشته مهندسی صنایع گرایش تولید صنعتی بود که در دانشگاه آزاد تهران واحد جنوب تحصیل می کرد اما پس از گذراندن شش ترم به علت مشغله بسیار در حرفه موسیقی، از ادامه تحصیل انصراف داد. محسن فرزند یکی مانده به آخر خانواده است و دو خواهر بزرگترش هر کدام پزشک و دندان پزشک هستند.

محسن یگانه و دخترش

محسن یگانه و دخترش نگاه یگانه

محسن یگانه اولین ترانه خود را در کنار محسن چاوشی با نام نشکن دلمو با ترانه سرایی و آهنگسازی خودش و تنظیمی از محسن چاوشی اجرا کرد. آلبوم اول او با نام سال کبیسه به صورت زیر زمینی منتشر شد. بعد از این آلبوم محسن یگانه فعالیت خود را با انتشار تک آهنگ ادامه داد؛ ناگفته نماند که اغلب همین تک آهنگ های پخش شده، برای جلوگیری از پراکندگی دور هم جمع می شد و به اسم آلبوم بروی سایت ها قرار می گرفت. او چند سال به عنوان خواننده غیرمجاز شناخته می شد که بعد از مدتی تصمیم مجدد به اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گرفت. بعد از مدتی سکوت و کش و قوس های زیاد عاقبت در تیر 1387 آلبوم نفس های بی هدف را منتشر کرد. آلبومی که خیلی ها آن را به دلیل داشتن 7 ترانه تکراری و از قبل شنیده شده، شکستی برای محسن یگانه می دانستند. با این وجود آلبوم فروش موفقی داشت.

لغو کنسرت های محسن یگانه به خاطر جراحی قلب

4.825
این مطلب مفید بود ؟241
برگرفته از شبکه ایران / پارس نوا/آخرین خبر /ک
برچسب : محسن یگانه
وبگردی