ساره بیات

واکنش تند ساره بیات به خبر ازدواجش

تاریخ انتشار : 30 شهریور 1396کد مطلب : 56848تعداد نظرات : 1 نظر
ساره بیات بازیگر سریال عاشقانه و فیلم سینمایی بیست و یک روز بعد، صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی در واکنش به شایعه ازدواجش به روز کرد.

ازدواج ساره بیات از شایعه تا واقعیت

انتشار شایعه پیرامون هنرمندان و چهره های سرشناس همیشه وجود داشته و زندگی چهره ها همیشه درگیر آن است. خبر جدیدی مبنی بر ازدواج ساره بیات در فضای مجازی منتشر شد و باعث شد این بازیگر سرشناس سریال عاشقانه با انتشار پستی نسبت به این ماجرا واکنش نشان دهد.

واکنش تند ساره بیات به خبر ازدواجش

 ساره بیات

ساره بیات بازیگر بیست و یک روز بعد

ساره بیات درباره این خبر در اینستاگرامش نوشت:انسان های قوی، در مسیر تعالی و پویایی، رو به جلو حرکت می کنند و زندگی خودشان را بی توجه به نظرات پوچِ دیگران ادامه می دهند. در مسیر زندگی شان حظ می کنند و لذت می برند. آنها به اراجیف انسانهای بد طینت لبخند می زنند و همواره کار خودشان را می کنند. بدانیم نظر دادن آدم های کوچک و بیمار، در روند زندگی بزرگان هیچ تاثیری ندارد. پس سرتون تو زندگیِ خودتون باشه و دخالت تو کار بزرگترا نکنین که بی فایده است. ما زندگیِ خودمونو می کنیم و شما فقط وقتتونو تلف می کنین. شاید وقت آن رسیده که کمی واقع بین باشیم☺ و البته که حتما رویِ صحبتم با تعداد محدودی بیکارِ. با احترام به طرفداران بی نظیرم که عاشقانه دوستون دارم. .

 ساره بیات

ساره بیات بازیگر سریال عاشقانه

نخستین کار ساره حضور در مجموعهٔ تلویزیونی یک مشت پر عقاب بود و بعد از اتمام آن با فیلم سینمایی مقلد شیطان وارد سینما شد. بیات در سال 1389 برای بازی در فیلم جدایی نادر از سیمین انتخاب شد و بازی درخشانی را ارائه داد و در ادامه نیز، خود جایزهٔ بهترین بازیگر نقش مکمل زن انجمن منتقدان فیلم لندن و به همراه لیلا حاتمی ، سارینا فرهادی و کیمیایی حسینی خرس نقره ای بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم برلین را دریافت کرد.

از شایعه تا واقعیت خبر ازدواج ساره بیات بازیگر

3.7260
این مطلب مفید بود ؟19367
برگرفته از صفحه شخصی ساره بیات / م.ف
برچسب : ساره بیات
1 نظر به ثبت رسیده است
وبگردی