عاقبت خجالتی بودن
پسر جوان مالزیایی به نام "ژانگ دمینگ" به دلیل این که به طرز عجیبی خجالتی بود، اتفاق غیر قابل باوری برایش رخ داد!

پسر جوانی که به دلیل خجالت 10 روز سرگردان ماند!!

"ژانگ دمینگ " پسری 18 ساله مالزیایی می گوید 10 روز در سنگاپور پرسه می زدم، زیرا از شدت خجالت نمیتوانستم مسیر آپارتمان مورد نظرم را پیدا کنم ! در همین یک جمله متوجه شدید که خجالتی بودن چه دردسری برای این پس ایجاد کرده، با ما در بخش گوناگون نمناک همراه شوید تا جزئیات بیشتری در این باره بدانید.

" ژانگ " ماه گذشته برای یافتن کار جدید از مالزی به سنگاپور سفر کرده و همراه یکی از دوستانش آپارتمانی را برای اقامت اجاره کرد. تمام روزهایی که او مسیر محل کار به محل اقامتش را طی میکرد همراه دوستش بود و به همین دلیل هیچ وقت سعی نکرد راه رسیدن به خانه را خودش یاد بگیرد برای همین یک روز گه قرار شد تنها به خانه بازگردد دچار مشکل شد، مشکلی که رفعش برای اون چندین روز زمان برد.

همان روز او با دوستش به یک رستوران رفت تا غذایی خورده و بعد به خانه بازگردند اما برای دوستش کاری پیش آمد و او مجبور شد به تنهایی نهار بخورد. بی توجه به اینکه او مسیر بازگشت به خانه را نمیداند از دوستش خداحافظی کرده و مشغول خوردن غذا شد ولی بعد خوردن غذایش متوجه شد که در چه شرایط خاصی قرار گرفته است.

عاقبت خجالت کشیدن پسر نوجوان

اتفاقی که برای پسر نوجوان خجالتی افتاد 

ماجرا وقتی بدتر شد که او فهمید تلفن همراه، گذرنامه و پولی را که داشت در آپارتمان گذاشته بود و در حال حاضر باید برای تماس با دوستش از شخص دیگری کمک می گرفت که این کار برایش ساده نبود و خجالتی بودنش ماجرا را برایش دشوارتر میکرد. خجالت کشیدن بیش از حد او لحظه به لحظه کار را برایش سخت تر کرد تا اینکه شب شد و او مجبور بود در خیابان بماند.

او گفت:" 24 ساعت اول، جرات خوابیدن نداشتم و از صبح تا شب راه می رفتم." اما بعد از هشتمین روز وقتی پولم تمام شد اوضاع واقعا بدتر شد." روزهای بسیار بدی را سپری می کردم تا اینکه فردی متوجه وضعیت من شده و گم شدن مرا به پلیس اطلاع داد.

تمام این شب ها و روزها برای " ژانگ " جوان به سختی سپری شد در حالیکه این مشکل همان ساعت اول قابل رفع بود اما خجالت بیش از حد این امکان را به پسر جوان قصه ی ما نداد.

عاقبت سخت خجالتی بودن پسر 18 ساله

2.431
این مطلب مفید بود ؟1516
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
وبگردی