آتیلا پسیانی
آتیلا پسیانی بازیگر سریال لبخند رخساره با انتشار پستی در اینستاگرامش از تغییر نام این سریال به زیر پای مادر خبر داد.

خبر آتیلا پسیانی از تغییر نام لبخند رخساره

آتیلا پسیانی هنرمند توانای کشورمان که در فیلم های موفقی نقش آفرینی کرده است این روزها فیلمی برای ماه رمضان را آماده پخش دارد. فیلم لبخند رخساره با بازی آتیلا پسییانی و کامبیز دیرباز سریالی است که قرار است برای ماه رومضان روی آنتن شبکه یک برود.

پیش از این کامبیز دییرباز با انتشار تصویری از خودش در فیلم لبخند رخساره از تغییر نام این فیلم خبر داد و گفت :فیلم لبخند رخساره به دیباجی تغییر نام داد اما بعد از گذشت چند روز از انتشار این خبر آتیلا پسیانی بازیگر خوب کشورمان با انتشار ویدئویی خبر از تغییر نام این سریال به زیر پای مادر داد.

آتیلا پسیانی با انتشار ویدئویی نوشت

لبخند رخساره به زیر پای مادر تغییر نام داد . پخش در ماه رمضان ، هرشب...

آتیلا پسیانی

آتیلا پسیانی و کامبیز دیرباز در زیر پای مادر

سریال لبخند رخساره یا زیر پای مادر ملودرامی اجتماعی است و در خلاصه قصه آن آمده است:هیچگاه دوری، دوستی نمی آورد و خانواده قصه لبخند رخساره قبل از آنکه دیر شود، به همدلی می رسند.

آتیلا پسیانی

کامبیز دیرباز در لبخند رخساره

سریال لبخند رخساره به کارگردانی بهرنگ توفیقی، تهیه کنندگی زینب تقوایی و نویسندگی سعید نعمت الله به «دیباجی» تغییر نام داد. این تغییر عنوان در آستانه پخش، با نظر نویسنده سریال و بر اساس تناسب بهتر با محتوای قصه و ارتباط آن با یکی از شخصیت های داستان صورت گرفته است. اما دوباره خبرهایی از تغییر نام این سریال به گوش میرسد . این خبر را آتیلا پسیانی بازیگر این سریال منتشر کرد.

آتیلا پسیانی

آتیلا پسیانی و بهناز جعفری در سریال زیر پای مادر

سریال لبخند رخساره یا زیر پای مادر در 30 قسمت از اوایل خرداد امسال با آغاز ماه رمضان به صورت هر شبی روی آنتن شبکه یک خواهد رفت. کامبیز دیرباز (به نقش خلیل)، بهناز جعفری (آتنه)، بهزاد فراهانی (پدر آتنه)، مریم به وبانی، مجید نوروزی، علیرضا آرا (برادر آتنه)، مجید واشقانی (سهراب برادر خلیل)، حمیدرضا هدایتی (پدر رخساره)، داریوش سلیمی، (با معرفی) درسا بختیاری (ستاره) و (با حضور) پریوش نظریه (رخساره)، آتیلا پسیانی و مهدی سلطانی (اسماعیل) گروه بازیگران اصلی این سریال را تشکیل می دهند. 

آتیلا پسیانی درباره تغییر نام سریال لبخند رخساره میگوید

57
این مطلب مفید بود ؟70
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی