شهاب حسینی
پرویز فلاحی پور بازیگر سریال شهرزاد در یک گفتگو درباره انصراف شهاب حسینی و منتفی شدن ساخت فصل چهارم شهرزاد صحبت کرد.

فصل سوم سریال شهرزاد به روایت پرویز فلاحی پور

چند روز پیش خبری با تیتر جدایی شهاب حسینی از سریال شهرزاد در رسانه ها منتشر شد و زمزمه هایی از انصراف شهاب حسینی و منتفی شدن ساخت فصل چهارم سریال شهرزاد به گوش میرسید. پرویز فلاحی پور بازیگر سریال شهرزاد در یک گفتگو تکلیف این خبرها را روشن کرد.

پرویز فلاحی پور بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص احتمال ساخت فصل چهارم سریال شهرزاد گفت:از همان ابتدا شهرزاد برای سه فصل نوشته شده بود و فیلمنامه همین سه فصل را در اختیار ما گذاشتند. صحبت هایی در برخی رسانه مبنی بر ساخت فصل چهارم شهرزاد وجود دارد که من آن را تایید نمی کنم.

جدایی شهاب حسینی از سریال شهرزاد شایعه است

وی در همین راستا افزود:گروه شهرزاد در حال فیلمبرداری فصل سوم است و هیچ صحبتی با بازیگران در مورد فصل چهارم نشده است. به عنوان مثال من که تا پایان فصل سوم حضور دارم همچنان از خبر منتشر شده در مورد شهرزاد 4 بی خبرم.

پرویز فلاحی پور

پرویز فلاحی پور بازیگر سریال شهرزاد

بازیگر سریال شب دهم درباره شایعه جدایی شهاب حسینی از پروژه شهرزاد تصریح کرد:در جایی خبر زده بودند که شهاب حسینی بنا به مشکلاتی که با حسن فتحی داشته از شهرزاد انصراف خواهد داد که من این قضیه را تکذیب می کنم. شهاب حسینی در کمال آرامش و با رابطه ای خوب با کارگردان به کار خود ادامه می دهد و همه این اخبار شایعه است.

فلاحی پور با اشاره وجود پیشنهادات بازی در آثاری تازه خاطرنشان کرد:پیشنهادی برای بازی در سینما و تلویزیون داشته ام و فعلاً در حال بررسی متن و فیلمنامه این آثار هستم. به امید خدا اگر شرایط به خوبی پیش رود شاید در آنها به ایفای نقش بپردازم.

زمان توزیع فصل سوم سریال شهرزاد

فصل سوم این سریال که به کارگردانی حسن فتحی و تهیه کنندگی سیدمحمد امامی در بستری عاشقانه و تاریخی روایت می شود، از نهم بهمن ماه در قالب نمایش خانگی و نمایش آنلاین منتشر می شود.

فصل سوم نیز مانند دو فصل قبل، دوشنبه ها منتشر خواهد شد و برای هر قسمت، برنامه های ویژه ای پیش بینی شده است.

شهاب حسینی

سریال شهرزاد با بازی فوق العادهشهاب حسینی

بر اساس این گزارش، فصل سوم سریال شهرزاد که از شهریورماه در حال تولید است، تصویربرداریش همچنان با حضور همه بازیگران ادامه دارد و داستان آن، ادامه ای بر ماجراهای عاشقانه دو فصل قبل خواهد بود.

ترانه علیدوستی

سریال شهرزاد با بازی ترانه علیدوستی

داستان های عاشقانه سریال شهرزاد از کودتای 28 مرداد به بعد اتفاق می افتد و سه نسل از هنرمندان ایرانی در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

جدایی شهاب حسینی از سریال شهرزاد شایعه یا واقعیت؟!

4.613
این مطلب مفید بود ؟121
برگرفته از خبرگزاری میزان _ دنیای اقتصاد / م.ف
وبگردی