سیاوش خیرابی

تشکر سیاوش خیرابی از پدر و مادرش در روز تولدش+عکس

تاریخ انتشار : 29 آذر 1396کد مطلب : 61614زمان مطالعه : 2 دقیقه
سیاوش خیرابی بازیگر سریال ترانه مادری صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از پدر و مادرش و تقدیر از زحمات آنها به روز کرد.

جشن تولد خاص سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان امروز 29 آذرماه 96 وارد سن 33 سالگی شد. به همین مناسبت بازیگر سریال ترانه مادری صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از پدر و مادرش و دوران کودکی اش به روز کرد و از زحمات خانواده اش تشکر کرد.

پدر و مادر سیاوش خیرابی

پدر و مادر سیاوش خیرابی در یک قاب

سیاوش خیرابی با انتشار این عکس نوشت :سلام:4 و 30 دقیقه 29 آذر شد و من بدنیا اومدم.امسال میخوام از پدر و مادر عزیز م که همیشه کنارم بودن تا من به اینجا برسم تشکر کنم مرسی که الگوی من بودین تا تو این 33 سال کنارتون باشم. مرسی از اورنگ و آرش برادرای عزیزم که هیچ وقت پشت برادر کوچیکشونو خالی نکردن. من هرچی دارم از شما دارم مرسی که باعث شدین من به اینجا برسم.

سیاوش خیرابی

کودکی سیاوش خیرابی در کنار برادرانش

سیاوش خیرابی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان از سن 19 سالگی در کلاس های آموزش بازیگری کانون سینما گران جوان شرکت کرد. در سال 1386 در تله فیلم تلخون بازی کرد و در بازی در سریال ترانه مادری در سال 1387 به شهرت رسید.

سیاوش خیرابی بازی در نقش های متفاوتی را تجربه نمود که از این نقش ها بازی او در مجموعه دلنوازن در نقش رامین در کنار حدیث میرامینی و عده ای دیگر از بازیگران سرشناس ایرانی نیز دیده شد. بعد از بازی در دلنوازان و از یاد رفته در مجموعه آوای باران با شخصیتی کاملا متفاوت با نقش های قبلی اش در کنار سام درخشانی و مهران احمدی مقابل دوربین رفت.

خانواده سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی در کنار خانواده

سیاوش خیرابی دو برادر بزرگ تر از خودش به نام های اورنگ و آرش دارد که هر دو در حرفه عکاسی مشغول به کار هستند.

سیاوش خیرابی و پدرش

سیاوش خیرابی در کنار پدرش

جشن تولد 32 سالگی سیاوش خیرابی با حواشی همراه بود. طرفداران سیاوش خیرابی برایش جشن تولدی را تدارک دیده بودند اما این جشن تولد با ماجرای جالبی همراه شد. در میان همه طرفداران سیاوش خیرابی حضور دختری که می گفت در کشور آذربایجان و شهر باکو دانشجوست از همه بیشتر جالب توجه بود. این دختر خانم تاکید داشت که تنها برای حضور در تولد سیاوش خیرابی از باکو به تهران آمده است.

سیاوش خیرابی

سیاوش خیرابی بازیگر سریال دلنوازان

تشکر سیاوش خیرابی از پدر و مادرش در روز تولدش+عکس

410
این مطلب مفید بود ؟82
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی