سریال دختران
به بهانه پخش مجدد سریال دختران از شبکه آی فیلم با بازی آتنه فقیه نصیری و سحر ولدبیگی مروری کوتاه بر داستان و بازیگران این سریال داشته ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

یادی از سریال دختران بعد از 17 سال

سریال نوستالژیک دختران یکی از سریال های محبوب سالهای پایانی دهه هفتاد است که چند وقتی است دوباره از شبکه آی فیلم در حال پخش است. سریال دختران ماجرای زندگی چند دختر دانشجو با بازی آتنه فقیه نصیری ، سحر ولدبیگی و حمیرا ریاضی بود که به دلیل جذابیت بالا هنوز هم میتواند بیننده را پای تلویزیون میخکوب کند. این سریال سال 1379 به کارگردانی اصغر توسلی ساخته شد.

 سریال دختران

یادی از سریال دختران به بهانه پخش مجدد آن

آتنه فقیه نصیری، حمیرا ریاضی، سحر ولد بیگی، افسون افشار ، فرهاد مهادیان ، علی آذرنوش، زهرا امیر حسینی و یکتا اصغرزاده بازیگرانی هستند که در سریال دختران ایفای نقش کرده اند.

سریال دختران

آتنه فقیه نصیری ، سحر ولدبیگی ، افسون افشار و حمیرا ریاضی در سریال دختران

داستان سریال دختران :این سریال با محوریت قراردادن مشکلات دختران، به زندگی چند دانشجو می پردازد که در پی زندگی خوابگاهی ماجراها و مشکلاتی برایشان پیش می آید.نگار دختر جوان تهرانی که با خانواده اش زندگی می کند ، اتاقی را در طبقه اول ساختمان برای کارهای خود اجاره کرده ، پروانه همسر رضا که به تازگی از هم جدا شده اند، به خانه نگار می آید و در منزل او ساکن می شود و ...

سریال دختران

آتنه فقیه نصیری ، سحر ولدبیگی ، افسون افشار و حمیرا ریاضی در سریال دختران

سایر عوامل سریال دختران عبارتند از :مدیر نور و تصویر برداری :بیژن مومنی ، طراح گریم :پروین نویدی ، طراح صحنه :محمد رضا میرزا محمدی ، طراح لباس :فرانک شریفیان آهنگساز :ساسان جمالیان ، مدیر صدا برداری :پرویز آبنار ، صدابردار:فرزام منطقی ، مدیر تولید:فرامرز بیات ، مجری طرح:اصغر توسلی ، برنامه ریز:محمد رضا حسینی قانع

 سریال دختران

آتنه فقیه نصیری و حمیرا ریاضی در سریال دختران

سریال دختران از 29 دی ماه 96 هر روز ساعت 18 از شبکه آی فیلم پخش مجدد می شود و تکرار آن ساعت 10 صبح از شبکه آی فیلم بازپخش می شود.

بازیگران و خلاصه داستان سریال دختران + تصاویر

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی