سریال پایتخت
در پی حواشی ایجاد شده با حضور نگین میرزایی کارمند شبکه جم در سریال پایتخت ، نام نگین میرزایی از تیتراژ سریال پایتخت حذف شد.

حذف نام کارمند شبکه جم از تیتراژ سریال پایتخت

جنجال حضور کارمند شبکه جم یا همان منشی سعید کریمیان موسس شبکه جم در سکانسی از سریال پایتخت کار را به حذف نام نگین میرزایی از تیتراژ این سریال کشاند.

قسمت دهم سریال پایتخت 5 شاهد حضور بازیگری به نام نگین میرزایی بود که حاشیه ها و جنجال هایی را در فضای مجازی به پا کرد.

نام نگین میرزایی از تیتراژ سریال پایتخت حذف شد

طبق اعلام کانال تلگرامی سینما، در بازپخش این سریال که امروز (11 فروردین) روی آنتن رفت، نام نگین میرزایی، بازیگری که کارمند شبکه جِم بوده است، دیگر در تیتراژ نبود.

 سریال پایتخت

حذف نام نگین میرزایی از تیتراژ سریال پایتخت

در قسمت دهم سریال پایتخت 5، بعد از آن که نقی (با بازی محسن تنابنده) و دیگر همراهانش در سفر به ترکیه به دلیل از دست دادن پول های خود، در خیابان ها سرگردان بودند، کُشتی گیری ترک که زمانی حریف نقی معمولی بوده است، او را به هتل، مرکز تفریحی و رستوران خود دعوت کرد.

در سر میز ناهار، زنی (با بازی نگین میرزایی) که خود را از ارامنه و بزرگ شده ایران معرفی کرد، نقش مترجم شکور (کشتی گیر ترک) و نقی و همراهانش را برعهده گرفت. حضور این بازیگر از همان دیشب در فضای مجازی و سایت ها جنجال به پا کرد.

سریال پایتخت

محسن تنابنده ، هومن حاجی عبداللهی و بهرام افشاری در سریال پایتخت

سریال پایتخت 5 به کارگردانی سیروس مقدم سریالی است که با حضور اغلب بازیگران پیشین خود در فصل های قبل به عنوان سریال نوروزی سال 97 در حال پخش است. محسن تنابنده، احمد مهران فر، علیرضا خمسه، ریما رامین فر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبداللهی، بهرام افشاری، سارا و نیکا فرقانی اصل، مجتبی و مصطفی بلال حبشی، سلمان خطی و ... از بازیگران فصل پنجم سریال پایتخت هستند.

سریال پایتخت

محسن تنابنده ، هومن حاجی عبداللهی و بهرام افشاری در سریال پایتخت

پایتخت 5 با مشارکت سازمان هنری اوج اواسط اردیبهشت در منطقه شیرگاه استان مازندران کلید خورد.

حذف نام نگین میرزایی کارمند شبکه جم از تیتراژ پایتخت 5

3.318
این مطلب مفید بود ؟126
برگرفته از خبرآنلاین ، باشگاه خبرنگاران/ م.ف
وبگردی