آرایش ریحانا
سبک آرایش و میکاپ های ریحانا خواننده مشهور برای خانم هایی که پوست های سبزه و تیره دارند بسیار مناسب است و باعث جذابیت آن ها در مجالس میشود.

آرایش مجلسی به سبک ریحانا

ریحانا خواننده, بازیگر و فعال صنعت مد است که 30 سال دارد, او صمیمی ترین دوست کیتی پری است و آثار او همیشه جزو پرفروش ترین ها قرار میگیرد. ریحانا یکی از ستاره های مشهور هالیوودی است که در انتخاب مدل مو سبک آرایشش همیشه موفق بوده است, او پوست سبزه دارد که همیشه به بهترین شکل آرایشش میکند. اگر شما هم پوست سبزه و تیره ای دارید میتوانید برای مجالس به سبک ریحانا آرایش کنید تا دوبرابر جذاب شوید.

آرایش ریحانا

آرایش ریحانا در سال 2018

ریحانا رنگ موی شرابی و یا مشکی را به هر رنگی ترجیح میدهد و معمولا با این رنگ موها دیده میشود, مدل موهای چتری به صورت او می آید و چهره اش را دوست داشتنی میکند او از موهای چتری به خوبی استقبال میکند و در مراسم های مختلف با این مدل مو دیده شده است.

از مدل آرایش های ریحانا برای مجالس عقد و عروسی میتوانید ایده بگیرید و استفاده کنید, نیازی به آرایشگاه رفتن نیست با مشاهده کردن تصاویر خودتان همین آرایش ها را روی صورت تان پیاده کنید.

آرایش ریحانا

مدل آرایش ریحانا به رنگ صورتی

  1. خط چشم های ریحانا همیشه زیبا بوده و هست, او معمولا از خط چشم های ساده و یا گربه ای استفاده میکند که خیلی به چشم هایش می آید.
  2. از کرم پودرهای خیلی روشن استفاده نمیکند, معمولا کرم پودری انتخاب میکند که به رنگ پوست اش نزدیک باشد.
  3. ریحانا مدل ابروهایش را تغییر نمیدهد, همیشه یک مدل ابروی ثابت دارد.
  4. رژلب های ریحانا معمولا به رنگ های صورتی, قرمز, زرشکی است.
  5. از زیورآلاتی مانند گوشواره و گردنبند به خوبی استفاده میکند و به آن ها علاقه دارد.

آرایش ریحانا

سبک آرایش و میکاپ ریحانا 

سبک آرایش و میکاپ ریحانا باعث میشود او دوبرابر جذاب تر شود, او به خوبی میداند پوست سبزه را چگونه باید آرایش کند و همچنین مدل مویی که به فرم صورتش می آید را میشناسد. ریحانا معمولا آرایش اش را با رنگ لباس اش ست میکند.

آرایش ریحانا

آرایش ریحانا برای پوست سبزه

آرایش جشن عروسی و مهمانی ها به سبک ریحانا

4.129
این مطلب مفید بود ؟245
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی