شهرام پوراسد
شهرام پوراسد بازیگر نقش مهدی در سریال ستایش است که بعد از حدود 10 سال دوری از تلویزیون با این سریال به قاب تلویزیون بازگشت.

بازگشت موفق شهرام پوراسد به تلویزیون با سریال ستایش

اگر از مخاطبان سریال های تلویزیون باشید حتما سریال ستایش 3 که این شبها در شبکه سه در حال پخش است را دیده اید. فصل سوم سریال ستایش با تغییرات زیادی در ترکیب بازیگران روی آنتن رفت و شهرام پوراسد یکی از بازیگرانی است که به فصل سوم این سریال اضافه شد.

شهرام پوراسد بازیگر نقش مهدی مظفری در سریال ستایش 3 است که از آخرین تجربه بازیگری اش در تلویزیون یعنی سریال شب هزار و یکم چیزی حدود 10 سال میگذرد.

شهرام پوراسد بازیگر گزیده کار سینما و تلویزیون

سومین فصل سریال ستایش از 22 شهریورماه روی آنتن رفت و با وجود ایراداتی که به این فصل سریال وارد شد باز هم مخاطبان زیادی را پای تلویزیون میخکوب کرد.

مریم خدارحمی و شهرام پوراسد

مریم خدارحمی و شهرام پوراسد در سریال ستایش

شهرام پوراسد بازیگر نقش مهدی پسر خانم مظفری در سریال ستایش است که دلداده ستایش شده است و علاقه دو طرفه ای بین او و ستایش در سریال شکل گرفته که با مداخله مادرش ماجراهای جدیدی را در فصل سوم این سریال رقم زده است.

شهرام پوراسد

بازی شهرام پوراسد در ستایش 3

بازیگر سریال ستایش یکی از هنرمندان گزیده کار دنیای هنر است که که همین روند را از ابتدای دوران هنری اش پیش گرفت و به هر قیمتی حاضر نیست مقابل دوربین برود و نقشی را ایفا کند.

 شهرام پوراسد و داریوش ارجمند

 شهرام پوراسد و داریوش ارجمند در سریال ستایش

شهرام پوراسد در سریال ستایش با بازیگرانی چون داریوش ارجمند، سیما تیرانداز ، مهدی سلوکی، نرگس محمدی ، قربان نجفی، فریبا نادری، سینا شفیعی، فرهاد جم، کیهان ملکی ، محمد رضا داودنژاد ، مهدی میامی، امیرمحمد زند ، لاله مرزبان، کمند امیر سلیمانی ،مهتاج نجومی، علی طالب لو، آتش تقی پور ، مهرنوش ستاری، نگار جوکار، مریم نیک رفتار، امید علی مردانی، کریم قربانی و علی میلانی همبازی بود.

شهرام پوراسد بازیگری را از سال 72 با فیلم آخرین شناسایی به کارگردانی علی حاتمی آغاز کرد و اولین بازی او در تلویزیون در سریال فرار در سال 1374 بود.این بازیگر کشورمان نزدیک به 30 سال در دنیای هنر حضور داشت اما گزیده کاری و سختگیری در انتخاب نقش ها باعث شد تا تن به ایفای هر نقشی ندهد و بر همین مبنا تعداد فیلم و سریال های او زیاد نیست.

شهرام پوراسد

بازی شهرام پوراسد در فیلم شهرت

شهرام پوراسد در سریال هایی چون فرار ، گمشده ، صدایم کن ، حامی ،آبی مثل دریا ، مسافر زمان ، آهوی ماه نهم ، شب میگذرد، شب هزار و یکم و ستایش 3 به ایفای نقش پرداخت و از جمله فیلم های سینمای او میتوان به آخرین شناسایی ، شیرین و فرهاد ، لاک پشت ، فرار بزرگ ، شهرت ، منفی هجده ، کاغذ خروش نشان و رنج و مستی اشاره کرد.

عکس های شهرام پوراسد در سریال ستایش

 فرهاد جم و شهرام پوراسد

بازی فرهاد جم و شهرام پوراسد در سریال ستایش 3

شهرام پوراسد

عکسی از شهرام پوراسد در سریال ستایش 3

شهرام پوراسد

بازی شهرام پوراسد در فصل سوم سریال ستایش

شهرام پوراسد و نرگس محمدی

شهرام پوراسد در کنار نرگس محمدی و مهتاج نجومی در سریال ستایش

شهرام پوراسد بعد از 10 سال با ستایش به تلویزیون بازگشت

4.424
این مطلب مفید بود ؟213
منبع : صفحه شهرام پوراسد / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب : سریال ستایش
وبگردی