ایرینا شایک
ایرینا شایک مدلینگ مشهور روسی و نامزد سابق کریستسن رونالدو یکی از ستاره هایی است که از تناسب اندام و زیبایی خاصی برخوردار است . رازی ساده اما موثر پشت این تناسب اندام نهفته است که “ایرینا شایک” بازگو می کند.

ایرینا شایک از راز تناسب اندام و زیبایی خودش می گوید

 ایرینا شایک نامزد کریستین رونالدو به دلیل داشتن تناسب اندام ، یکی از بهترین مدلینگ های جهان نام گرفته است و او جزو معدود ستاره هایی است که بدون آرایش مقابل لنز دوربین عکاسان می ایستد. برای بسیاری ای سوال مطرح می شود که آیا جراحی و یا اقدامات خاصی این جذابیت را ایجاد کرده است و یا عادات و رفتارهای غذایی و ورزشی دلیل این زیبایی و تناسب اندام است.

ایرنا شایک 28 ساله ، نامزد سابق کریستین رونالدو یک سوپر مدل روسی است که به تناسب اندام و سلامت خود اهمیت بسیاری می دهد چرا که به دلیل مدلینگ بودنش باید از تناسب اندام مناسب برخوردار باشد.

ایرینا شایک

تناسب اندام به سبک ایرینا شایک

او در مصاحبه ای با یک مجله ی زیبایی و تناسب اندام گفت:

من همبرگر و ناگت مرغ می خورم و بدون آرایش روبروی دوربین عکاسان می ایستم و همه ی اینها را مدیون ورزشهایی هستم که به کمک مربی ام انجام می دهم.

 در حاشیه ی فیلم هرکول او رژیم غذایی و برنامه ورزشی اش را لو داد.

 ایرنا شایک گفت:

من تقریبا هر چه را که دوست دارم می خورم ولی متعاقبا ورزش های سنگین بسیاری انجام می دهم. شما هرگز نمی توانید بدون هیچ تلاشی مقابل آینه با ایستید و تناسب اندام و زیبایی خود را ببینید مگر اینکه خود را با حرکات ورزشی خسته کرده باشید.

ایرینا شایک

رژیم غذایی و سبک زندگی ایرینا شایک

راز تناسب اندام ایرینا شایک

او راز تناسب اندامش را انجام حرکات کاردیو و ورزش بوکس معرفی کرد. همچنین دویدن هی روزانه و انجام حرکات بدنسازی در باشگاه جزو برنامه ی مهم روزانه ی اوست.

 شایک با خنده می گوید:زمانی که عصبی هستم مدام نگرانم که پوستم در حال تخریب است و برای جلوگیری از پیرشدن پوست به سراغ ورزش بوکس می روم تا کاملا استرس و ناراحتی ام را تخلیه کنم. به طور متوسط من روزانه 1 ساعت در باشگاه ورزش می کنم و اگر روزی نتوانم برنامه ورزش ام را دنبال کنم هرگز به خودم استرس دور شدن از تناسب اندام را نمی دهم .

 

رژیم غذایی ایرینا شایک:

از گفته های ایرینا می توان فهمید که او رژیم لاغری و یا رژیم غذایی سختی ندارد و به گفته ی خودش هفته ای دوبار گوشت قرمز و یا همبرگر می خورد اما مصرف ماهی هرگز از برنامه غذایی او حذف نمی شود.برای سلامت پوست ، ایرینا شایک یک دو دلیل را عنوان کرد که اولی مصرف آب کافی و دومی  مصرف کافی میوه های آبدار و یا به قول خودش غرق شدن در میوه ها بود. 

راز زیبایی و تناسب اندام ایرینا شایک

4.6125
این مطلب مفید بود ؟1169
منبع : نمناک /ن
وبگردی