فرهاد اصلانی
سریال سلمان فارسی پروژه تلویزیونی خبرساز داوود میرباقری است که با جذب بازیگران جدید از اواخر آذر مقابل دوربین میرود.

ساخت سریال سلمان فارسی به کجا رسید

داوود میرباقری کارگردانی که تجربه ساخت سریال های تاریخی را در کارنامه هنری اش دارد این بار به سراغ ساخت سریال سلمان فارسی رفت.

سریال سلمان فارسی به تهیه کنندگی حسین طاهری این روزها مراحل پیش تولید را پشت سر میگذارد و تا اواخر آذرماه با حضور بازیگران جدید مقابل دوربین خواهد رفت.

علیرضا شجاع نوری اولین بازیگری بود که به سریال سلمان فارسی پیوست و علی دهکری و فرهاد اصلانی دو بازیگر جدیدی هستند که به تازگی به این سریال داوود میرباقری پیوستند.

داوود میرباقری

این سریال که به سه دوره از زندگی سلمان فارسی می پردازد از حدود یک سال پیش وارد مرحله پیش تولید شد و یکی از پروژه های خبرساز ، پر لوکیشن و زمان بر تلویزیون است که تصویربرداری آن در شهرهای مختلف ایران و سپس در ترکیه انجام خواهد شد.

علیرضا شجاع نوری

علیرضا شجاع نوری در سریال سلمان فارسی ایفاگر نقش میانسالی و کهنسالی سلمان است و به زودی بازیگران دیگری هم به این سریال خواهند پیوست.

فرهاد اصلانی

فرهاد اصلانی که تجربه همکاری با داوود میرباقری را در سریال امام علی، مختارنامه و شاهگوش داشت بار دیگر در سریال جدید این کارگردان با او همکاری میکند.

مسافر ری ، امام علی ، معصومیت از دست رفته ، مختارنامه و سلمان فارسی سریال های تاریخی مذهبی هستند که به کارگردانی داوود میرباقری مقابل دوربین رفتند.

سریال سلمان فارسی با فرهاد اصلانی و علی دهکردی مقابل دوربین میرود

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی