آستیگمات

پایان تدوین آستیگمات با بازی نیکی کریمی

تاریخ انتشار : 31 اردیبهشت 1396کد مطلب : 49792زمان مطالعه : 1 دقیقه
فیلم سینمایی آستیگمات ساخته مجیدرضا مصطفوی با بازی نیکی کریمی و باران کوثری مراحل تدوین را پشت سر گذاشته و به زودی آماده اکران میشود.

تدوین آستیگمات با بازی نیکی کریمی به پایان رسید

آستیگمات دومین فیلم بلند مجیدرضا مصطفوی است که با ایفای نقش هنرمندانی چون نیکی کریمی و باران کوثری مراحل تدوین خود را پشت سر گذاشته و بعد از سپری کردن مراحل فنی آماده اکران میشود. به تازگی تدوین فیلم توسط بهرام دهقان به پایان رسیده و به زودی سایر مراحل فنی فیلم از جمله صداگذاری و ساخت موسیقی آغاز می شود.

دومین فیلم کارگردان انارهای نارس مجیدرضا مصطفوی این روزها مراحل فنی را پشت سر می گذارد.

بازیگران و داستان فیلم سینمایی آستیگمات

بازیگران فیلم آستیگمات :مهتاب نصیرپور، محسن کیایی، باران کوثری، هادی حجازی فر، حسین پاکدل، سیامک صفری، حسام محمودی، بهنوش بختیاری، محمد شاکری و با حضور نیکی کریمی گروه بازیگران آستیگمات را تشکیل می دهند.

پایان تدوین آستیگمات

نیکی کریمی در فیلم آستیگمات

باران کوثری و محسن کیایی در آستیگمات نقش یک زوج را بازی می کنند. این فیلم که تصویر برداری اش از اوایل اسفند ماه آغاز شده است به روزهای پایانی رسیده است. فیلم سینمایی آستیگمات دومین ساخته سینمایی مجیدرضا مصطفوی است که با موضوعی درام و داستنی خانوادگی است

پایان تدوین آستیگمات

باران کوثری در فیلم آستیگمات

عوامل اصلی فیلم آستیگمات عبارتند از:تهیه کننده و کارگردان:مجیدرضا مصطفوی.نویسندگان:پیام کرمی،مجیدرضا مصطفوی.مدیر فیلمبرداری:روزبه رایگا.تدوین:بهرام دهقان.طراح صحنه و لباس:حسن روح پروری .طراح گریم:محسن دارسنج. مدیرصدابرداری:بابک اردلان.مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان:امین قوامی. منشی صحنه نسیم سید علیخانی.عکاس:احمدرضا شجاعی.دستیار دوم کارگردان:محمدرضا کشمیری.جلوه های ویژه:آرش آقابیک.مدیر تولید:مهدی چراغی .جانشین تولید:حامد آزادی .مدیر تدارکات:آرش مجتهدپور. مشاور رسانه ای:آریان امیرخان

پایان تدوین آستیگمات

مهتاب نصیرپور در فیلم آستیگمات

پایان تدوین آستیگمات با بازی نیکی کریمی

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی