لادن مستوفی

سیگار کشیدن لادن مستوفی در نمایش سقراط + عکس

تاریخ انتشار : 20 شهریور 1395کد مطلب : 36423زمان مطالعه : 2 دقیقه
لادن مستوفی در نمایش سقراط نقش تئودوته را بازی میکند که در یکی از بخش های آن سیگار روشن به دست دارد.

چهره ای متفاوت از لادن مستوفی در نمایش سقراط

لادن مستوفی در نمایش «سقراط» نقش تئودوته را ایفا می کنید زنی که در عین برخوردار نبودن از جایگاه اجتماعی مناسب تلاش می کند و دوست دارد که خودش را بالا بکشد و چیزی غیر از روسپی بودن را به تماشا بگذارد. بازی در چنین نقش هایی معمولا برای بازیگر ریسک محسوب می شود و درک نادرست از نقش می تواند کاراکتر را تبدیل به موجودی سطحی و بدون بعد کند و نقش به کلیشه تبدیل شود.

به تازگی تصویری عجیب از لادن مستوفی ، بازیگر سینما و تئاتر کشورمان منتشر شده است.

لادن مستوفی

لادن مستوفی در نمایش سقراط

این تصویر مربوط به نمایش سقراط است. این نمایش که یکی از پرمخاطب ترین نمایش های سال گذشته به شمار می رود با بازی فرهاد آئیش، لادن مستوفی، بهناز نازی، ایوب آقاخانی، یعقوب صباحی، کتانه افشاری نژاد، نقی سیف جمالی، سیاوش چراغی پور، بهار نوحیان، بهمن عباسپور، رضا جهانی، بهنام شرفی، سروش کریمی نژاد، مجتبی پیرزاده، مهرداد خانی، یاسمن کاکایی، راشین دیدنده، روژین رحیمی، مجید قادری، بهمن ناصری و محمد نژاد بر روی  صحنه رفته است.

 لادن مستوفی

لادن مستوفی در نمایش سقراط

این نمایش با طراحی صحنه رضا مهدی زاده، طراحی لباس ادناز زینلیان، طراحی چهره ماریا حاجیها، طراحی حرکت محسن گودرزی، طراحی نور رضا حیدری، طراحی پوستر و بروشور منصوره قره داغی و آهنگسازی سیاوش لطفی برای اجرا آماده می شود. موسیقی این نمایش با همراهی گروه کر شامل سحر لطفی، یکتا اعتمادی، پگاه عینکچی، علیرضا عبدالکریمی، مهردادطلایی و نوازندگان سازهای کوبه ای روشنک رفانی و هوتن حسینی به اجرا درآمده است.

سیگار کشیدن لادن مستوفی در نمایش سقراط + عکس

3.520
این مطلب مفید بود ؟146
برگرفته از رکنا / م.ف
برچسب : لادن مستوفی
وبگردی