بازیگران فیلم مطرب

اولین اکران مردمی فیلم مطرب با الناز شاکردوست

تاریخ انتشار : 16 آبان 1398کد مطلب : 3812زمان مطالعه : 1 دقیقه
اولین اکران مردمی فیلم مطرب شب گذشته با حضور الناز شاکردوست ، محسن کیایی و پرویز پرستویی در پردیس سینمایی کوروش برگزار شد.

عکس های بازیگران در اولین اکران مردمی فیلم مطرب

مراسم اولین اکران مردمی فیلم مطرب ساخته جدید مصطفی کیایی شب گذشته با حضور بازیگران این فیلم در پردیس سینمایی کوروش برگزار شد.

اکران فیلم مطرب بعد از یک هفته تاخیر از شب گذشته 15 آبان ماه در سینماهای کشور آغاز شد و در اولین اکران مردمی این فیلم الناز شاکردوست، پرویز پرستویی ، محسن کیایی ، حسین امیدی و خانواده مصطفی کیایی کارگردان این فیلم حضور داشتند.

الناز شاکردوست و پرویز پرستویی

مطرب فیلمی به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی مصطفی کیایی است که از شب گذشته در سینماهای کشور اکران شد و پیش بینی میشود بتواند نظرات مثبتی را از سوی مخاطبان جلب کند.

الناز شاکردوست

پرویز پرستویی بازیگر نقش اصلی فیلم مطرب است که نقشی را با درون مایه ای کمدی در این فیلم مصطفی کیایی ایفا میکند و بعد از چند سال بازی در نقش های جدی دوباره به نقشی کمدی به سینماها بازگشت.

پرویز پرستویی

مطرب با داستانی کمدی اجتماعی روایتی از یک خواننده پیش از انقلاب را به تصویر میکشد که همیشه آرزوی موفقیت داشته و در زمان هایی از زندگی تا مرز خوشبختی پیش میرود اما اتفاقاتی رخ میدهد که به یکباره همه چیز خراب میشود.

بازیگران فیلم مطرب

بازیگرانی فیلم مطرب عبارتند از :

پرویز پرستویی، الناز شاکردوست، محسن کیایی،مهران احمدی، محمدرضا شیرخانلو ،حسین امیدی و امین مقدم در فیلم مطرب به ایفای نقش پرداختند.

مصطفی کیایی و همسرش

الناز شاکردوست و محسن کیایی در اولین اکران مردمی فیلم مطرب

3.348
این مطلب مفید بود ؟3216
وبگردی