کلمات توهین آمیز در اینستاگرام
اینستاگرام شبکه اجتماعی اشتراک گذاری عکس و ویدئو در جدیدترین آپدیت برای کاربرانش امکان فیلتر کردن کلمات توهین آمیز را فراهم کرده است.

آموزش فیلتر کلمات توهین آمیز در اینستاگرام

یکی از پرکاربردترین و محبوب ترین برنامه هایی که این روزها دارای کاربران بسیار زیادی است، متعلق به برنامه اینستاگرام می باشد که در آن روزانه هزاران هزار تصویر و ویدیو بصورت همزمان آپلود می شود. اما یکی از مشکلاتی که همواره کاربران با آن روبرو شده اند، کامنت های مختلفی است که بیشتر در قالب توهین هستند و می توانند برای شما دردسر ساز شوند.

با این حال طبیعتا در میان حواشی و اتفاقات مختلفی که ممکن است هر چند مدت یکبار رخ دهد این است که برخی از کاربران برای آنکه بتوانند اعتراض خود را نسبت به یک پست نشان دهند و به همین دلیل این دسته از کاربران شروع به تایپ کامنت های توهین آمیز می کنند که یقینا مورد خوشایند هر کاربری نیست.

جای نگرانی نیست! چرا که اینستاگرام برای این مشکل راهکاری نیز به ارمغان آورده که به کمک آن می توانید جلوی چنین مشکلاتی را بگیرید. به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک شما را با روش ساده و اصولی برای فیلتر کردن کلمات توهین آمیزی که ممکن است در قالب کامنت زیر پست شما نوشته شوند را بگیرد. همراه ما باشید.

مسدود کردن کامنت در اینستاگرام 

1- ابتدا از قسمت پروفایل برنامه اینستاگرام بر روی " Settings " کلیک کنید.

کامنت اینستاگرام

آموزش مسدود کردن کامنت در اینستاگرام


2- در صفحه باز شده بر روی " Privacy " کلیک کنید.

کلمات توهین آمیز

 جلوگیری از کلمات توهین آمیز در کامنت اینستاگرام


3- در این مرحله، می بایست بر روی " Comments " کلیک نمائید.

کامنت

بستن کامنت های توهین آمیز


4- اینک شما به بخش مورد نظری که هدف ما بود، رسیدید. در این مرحله می بایست 3 گزینه " hide Offensive Comments " ، " ManualFilter " و " Filter Most Reported Words " را فعال کنید. بعد از فعال کردن این 3 گزینه دیگر کاربران نمی توانند کامنت های توهین آمیز خود را در زیر پست های شما منتشر کنند.

ترفند اینستاگرام

 بستن کامنت های توهین آمیز

اموزش فیلتر کردن کلمات توهین آمیز اینستاگرام به زبان ساده

4.623
این مطلب مفید بود ؟212
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی