شومیز آستین کلوش
مدل شومیزهای آستین کلوش زنانه که تازه مد شده اند را با شلوار جین و دامن میتوانید ست کنید و برای مهمانی های مختلف استفاده کنید.

شومیزهای آستین کلوش حریر و کرپ

هر خانمی باید حداقل یک شومیز در کمد لباس هایش داشته باشد زیرا شومیزها لباس های کاربردی زنانه هستند که برای مهمانی ها و مراسم های مختلف استفاده میشوند, شومیزها به راحتی با انواع لباس ها ست میشوند و استایلی شیک برای مهمانی به شما میبخشند.

شومیز آستین کلوش

مدل شومیز آستین کلوش زنانه

امسال لباس های آستین کلوش مد شدند و پوشیدن شومیز های آستین کلوش بین خانم ها رایج شد. شومیزهای حریر و کرپ با آستین های کلوش بهترین لباس برای مهمانی های زنانه هستند, این نوع شومیزها را میتوانید با شلوار جین و دامن های شیک ست کنید.

اگر تیپ جوان پسندانه ای میخواهید باید شومیز تان را با دامن های کوتاه ست کنید, این ست برای مهمانی های زنانه فوق العاده است و ظاهری خانمانه به شما هدیه میدهد. ست شومیز و شلوار جین برای دخترخانم های جوان مناسب است که تیپ اسپرت میپسندند.

مدل شومیز

مدل شومیز ساده و شیک

شومیزهای آستین کلوش انواع مختلفی دارند که مدل های شیک آن در این مطلب جمع آوری شده است, شومیزهایی با طرح های یقه سه سانتی, یقه کراواتی, آستین کار شده که برای مناسب های مختلف قابل استفاده اند.

مدل شومیز

مدل شومیز یقه سه سانتی و مجلسی

مدل شومیز

مدل شومیز حریر دخترانه

مدل شومیز

شومیز حریر و آستین کلوش زنانه

شومیز حریر

مدل شومیز زنانه 2018

مدل شومیز

شومیز دخترانه آستین کلوش

شومیز دخترانه

ست شومیز و دامن شیک

مدل شومیزهای آستین کلوش مخصوص مهمانی + تصاویر

3.952
این مطلب مفید بود ؟4111
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب : شومیز
وبگردی