جین فوندا
جین فوندا بازیگر مشهور هالیوودی در سن 77 سالگی همچنان تناسب اندام و زیبایی اش را حفظ کرده است و یکی از ماندگارترین بازیگران زن محسوب می شود. او در مصاحبه ای از این رازها پرده برداشت.

جین فوندا و رازهای تناسب اندام و زیبایی بازیگر هالیوود

جین فوندا در مصاحبه ای از اینکه یکی از ماندگارترین های هالیوود شناخته شده ابراز خوشحالی کرد و در صحبت هایش از اینکه چگونه می توانیم جوان و متناسب بمانیم گفت.

جین فوندا اخیرا به تبعیض جنسی اعتراض کرده و می گوید در صنعت بازیگری، وقتی سن زنان از 40 سالگی می گذرد "کار در این عرصه بسیار سخت می شود" چرا که به آنها به دیده اینکه زیبایی و جذابیتشان را از دست داده اند ،نگاه می شود.

این بازیگر مشهور 77 ساله امریکایی می گوید تا الان با وجود سنش بسیار "متعجب" می شود که هنوز فیلم ها و سریال هایی در خانه او را می زند.

جین که قبلا مربی تناسب اندام بوده ، برترین نکات خود را برای داشتن چهره ای جوان به اشتراک گذاشت که این نکات شامل رژیم غذایی سالم و حداقل 8 ساعت خواب شبانه است.

او  که تاکنون دوبار جایزه اسکار را از آن خود کرده و از دهه 1960 تاکنون در فیلم های بسیار موفقی ظاهر شده است درباره نابرابری در حق چهره بازیگران زن صحبت کرده است.

فوندا در مصاحبه با دیلی میرر گفت:"من واقعا تعجب می کنم که هنوز فرصت هایی برای من پیش می آید، چرا که برای زنان به محض آنکه به سن 40 یا 50 سالگی می رسند، کار سخت پیدا می شود."

 جوانی بازیگر زن هالیوود

عکس جین فوندا در جوانی

 

"در حالی که این وضعیت در مقابل مردانی که سن شان بالا می رود به طور چشمگیری متفاوت است. به مردان به دیده پخته تر و مطلوب تر شدن دیده می شود، در حالی که به زنان به دیده اینکه جذابیت و زیبایی شان را از دست داده اند، گویی که تنها چیزی که به ما شخصیت می داده زیبایی ما بوده است."

 جین فوندا

تناسب اندام همیشگی جین فوندا

جین در حال حاضر با همسرش ریچارد پری در لس آنجلس زندگی می کند و  مشهور است که همیشه به سختی روی نگاه داشتن چهره و تناسب اندامش کار کرده است.

فوندا لقب ملکه تناسب اندام را با خود یدک می کشد و در دهه 1980 برای حرکت های گرم کردن پا و نرمش های اروبیک بسیار مشهور شد و ویدئوهای تمرینات ورزشی او تاکنون بیش از 17 میلیون نسخه فروش رفته است.  

او بسیار روی "تحرک فیزیکی مداوم" در زندگی اش تاکید دارد ، گرچه او نیز با شماری از ناخوشی ها از جمله سرطان سینه، پوکی استخوان و کمر درد دست به گریبان بوده است.

با وجود این مسائل، او می گوید که تقریبا هر روز ورزش می کند و تاجایی که بتواند از سالم ترین غذاها استفاده می کند. از نور مستقیم خورشید پرهیز کرده و هشت الی نه ساعت خواب شبانه دارد. 

راز تناسب اندام و جوانی جین فوندا چیست؟

4.354
این مطلب مفید بود ؟468
برگرفته از پرشین وی /ن
برچسب : تناسب اندام
وبگردی