تزیین کادوی روز مادر
تزیین کادوی روز مادر با روبان و گل های طبیعی و کاغذی زیبایی کادوی شما برای روز مادر را تکمیل و بسیار شیک خواهد کرد.

چند ایده ی ساده ولی جذاب برای تزیین کادوی روز مادر

دوست دارید برای مادرتان زیباترین و بهترین هدیه را خریداری کنید و به شکلی خاطره انگیز او را در روز مادر خوشحال کنید پس در کنار کلیات، به جزئیات هم توجه کنید. جزئیاتی که یکی از آنها تزیین و کادوپیچ کردن هدیه ی شماست و ما امروز در این بخش از دنیای مد نمناک به آن پرداخته ایم.

اگر مهارت خاصی در تزیین دارید پس کارتان راحت است و میتوانید با هرچیز دم دستی یا هر ابزار حرفه ای، هدیه ی خود را تزیین کنید اما اگر اینطور نیست باید کمی ایده برای خود دست و پا کنید. ایده های نه چندان پرزحمت اما در نهایت شیک و زیبا.

کادوی روز مادر

یکی از کارهایی که می توانید انجام دهید انتخاب درست کاغذ کادو و روبان است، در انتخاب طرح و رنگ این دو خوش سلیقه باشید و با دقت در تصاویر این بخش از نمناک بدانید که تزیین کدام طرح و شکل کاغذ کادو با چه نوع و رنگ روبانی زیباتر می شود.

جعبه کادو

تزیین کادو

کاغذ کادو طرح دار

اگر کمی خلاق تر و خوش سلیقه تر باشید می توانید از طرح های دیگری که کاغذ های ساده با یراق های توری و .. تزیین شده اند را انتخاب و استفاده کنید. پیچیدن یک یراق کنفی ساده دور هدیه ی کادو شده با کاغذ کادوی زیبا، جلوه ی خاصی به هدیه شما خواهد داد.

پیچیدن کادو

ایده تزیین کادو شیک

مدل تزیین کادو روز مادر

روی کادوی تزیین شده حتما تکه کاغذی برای نوشتن جمله ی محبت آمیز نصب کنید تا عشق درونی شما را بیشتر و بهتر به مادرتان منتقل کند. از تور و لوازم دیگری که به سادگی نمای هدیه ی شما را بهتر می کنند استفاده کنید. در انتخاب رنگ تور هم حتما تناسب آن با کاغذ کادویی که استفاده می کنید را لحاظ کنید.

تزیین کادو

تزیین هدیه روز مادر

یکی دیگر از ایده ها استفاده از پارچه است، بله پارچه هایی زیبا و خوش رنگ که میتوانید به فرم بقچه های قدیمی، هدیه ی خود را درون آنها بپیچید و در عین سادگی، تزیینی متنوع داشته باشید.

تزیین کادو بقچه

مدل جدید تزیین هدیه

کادو روز مادر

تزیین کادو

اگر دوست دارید هدیه را داخل جعبه ای درب دار قرار دهید میتوانید با چیدمان زیبا و استفاده از پوشال های رنگی به آن نمای بهتری ببخشید.

دیزاین هدیه روز مادر

کامواهای رنگی و توپک های زیبایی رنگ شاد هم برای تزیین مناسب هستند. همچنین اگر تمایل به بازی رنگها در تزیین دارید میتوانید از چند رنگ متفاوت روبان و .. استفاده کنید.

تزیین کادوی روز زن

تزیین کادوی رنگی رنگی

اگر شاخه گل، برگ های طبیعی یا حتی تیکه ای میوه ی خشک در دسترس دارید پیشنهاد می کنیم حتما از آنها به شکلی که در این تصاویر مشاهده می کنید برای زیباتر شدن هدیه ی خود استفاده کنید.

تزیین کادو با گل

جعبه های هدیه روز مادر

تزیین باکس هدیه

ایده های تزیین هدیه

ایده های شیک تزیین هدیه روز مادر و روز زن + عکس

4.460
این مطلب مفید بود ؟537
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
وبگردی