عروسی لیونل مسی

تشریفات عروسی لیونل مسی از کارت دعوت تا منو و تالار+عکس

تاریخ انتشار : 8 تیر 1396کد مطلب : 52010زمان مطالعه : 2 دقیقه
همانطور که انتظار می رود عروسی لیونل مسی یکی از پرهیجان ترین مراسم ازدواج سلبریتی ها خواهد بود ، از چند روز مانده به این مراسم از کارت عروسی تا منوی غذا و تالار به عنوان جزئیات مراسم منتشر شده است.

کارت عروسی ، تالار و منوی غذای مراسم ازدواج لیونل مسی

به گزارش goal ستاره شماره 10 آبی اناری پوشها روز جمعه مراسم ازدواج خود با آنتونلا روکوز را برگزار خواهد کرد ، همانطور که انتظار می رفت بهترین بازیکن فوتبال جهان برای این مراسم تشریفات خاصی در نظر گرفته است که در ادامه خواهیم گفت.

عروسی لیونل مسی

جزئیات جشن عروسی لیونل مسی و نامزدش آنتونلا

تاریخ عروسی لیونل مسی با انتونلا روکوز

زمان دقیق این مراسم 3 ژوئن ساعت نوزده به وقت پایتخت آرزانتین و ساعت 2:30 یه وقت تهران گزارش شده و در زادگاه مسی و نامزدش یعنی شهر "روزاریو سانتافه" این دو با یکدیگر ازدواج خواهند کرد ، مراسمی که به واسطه میهمانان ویژه یکی از پرستاره ترین مراسم ازدواج خواهد بود. پیش بینی می شود که این مراسم یکی از پرهیجان ترین مراسم ازدواج چهره های مشهور باشد و برای همین برقراری امنیت آن هم در چنین منطقه ای کار اهمیت دوچندانی خواهد داشت طوریکه 200 نیرو امنیتی برقراری امنیتش را به عهده داشته باشد. در ادامه کارت عروسی و تالار برگزاری مراسم ازدواج لیونل مسی را خواهید دید.

عروسی لیونل مسی

کارت عروسی لیونل مسی 

منوی مراسم ازدواج لیونل مسی و آنتونلا جزئیات بیشتری در این مورد دارد ، بر اساس همین منو می توان فهمید که جشن عروسی مسی 250 میهمان ویژه دارد که در بین انها نام چهره های سرشناسی از باشگاه بارسلونا و تیم ملی آرژانتین دیده می شوند. جدای از مهمانان، 150 خبرنگار از سراسر دنیا هم مجوز حضور در جشن را به دست آورده اند و مراسم جشن را از خارج از هتل پوشش خواهند داد. 

محل برگزاری مراسم ازدواج لیونل مسی

 این مراسم در مجتمع سیتی سنتر کازینو روزاریو برگزار می شود و قرار است ،بیرون مجتمع هم روی پرده ایبزرگ قرار است مراسم برای هواداران بیرون سالن نمایش داده شود.

عروسی لیونل مسی

عروسی لیونل مسی

تصویر منتشر شده از سالن و تالاری که عروسی لیونل مسی در آن برگزار خواهد شد

 منوی غذای جشن عروسی لیونل مسی

به گزارش goal منوی غذای مراسم از مدتها قبل تعیین شده است و چندین نوع غذا و دسر به تناسب ذائقه میهمانان انتخاب شده است ، پنیر ، گوشت سرد ، نان ، سالاد ، سوشی ، پاستای توپی پرشده با ریکوتا و موزارلا و ژامبون و گوشت که نوعی غذای بومی زادگاه مسی است.علاوه بر اینها که خوراک های اصلی هستند چندین نوع غذای محلی نیز برای پذیرایی از میهمانان سرو خواهد شد. 

لیونل مسی و همسرش از مهمانان خواسته اند تا تمام هدایایشان برای این عروسی را به بنیاد خیریه لیونل مسی بپردازند تا این هدایا صرف امور خیریه شود.امور خیریه مورد نظر لئو و همسرش بخش حمایت از کودکان است که مسئول رسیدگی به سلامت ، درمان ، تحصیل و تغذیه آنهاست.

تشریفات عروسی لیونل مسی از کارت دعوت تا منو و تالار+عکس

4.465
این مطلب مفید بود ؟578
منبع : بخش ورزش نمناک /ن
وبگردی