ملیکا شریفی نیا

تغییر اساسی ملیکا شریفی نیا از دو سال پیش تا الان! + عکس

تاریخ انتشار : 18 اسفند 1397کد مطلب : 55363زمان مطالعه : 3 دقیقه
ملیکا شریفی نیا بازیگر کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از دو سال پیشش به روز کرد که تغییرات او در این دو سال کاملا محسوس است.

لاغری چشمگیر ملیکا شریفی نیا از دو سال پیش تا الان

ملیکا شریفی نیا دختر کوچک خانواده هنرمند شریفی نیا است که به مانند همه اعضای خانواده یکی از بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون است. دختر هنرمند خانواده شریفی نیا صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از کاهش وزن محسوسش به روز کرد.

ملیکا شریفی نیا با انتشار عکسی مربوط به دو سال قبل درباره انگیزه اش برای رژیم و کاهش وزن توضیح داد.

ملیکا شریفی نیا قبل و بعد از رژیم و کاهش وزن

ملیکا شریفی نیا صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از قبل و بعد از کاهش وزن محسوسش به روز کرد.

ملیکا شریفی نیا

رژیم و لاغری محسوس ملیکا شریفی نیا

ملیکا شریفی نیا با انتشار این عکس نوشت: بفرمائید اینم یه عکس قبل و بعد... بعد از دو سال...

همه چیز از روزی شروع شد که به «خودباوری» رسیدم و گفتم اگر دیگران تونستن ، بی شک من هم می تونم اون روز نگفتم از فردا... از شنبه... یا از اول ماه شروع می کنم! یادمه یک بشقاب لوبیاپولوی مامان پز جلوم بود و می خواستم حسابی خدمتش برسم که یکهو ، همون روز همون ساعت... در همون لحظه ی جادویی و طلایی رنگ ...کلشو ریختم تو سطل آشغال که دیگه دستم بهش نرسه!

و گفتم اگه از این نتونی بگذری، از هیچی نمی تونی بگذری و اگر «همین الان» شروع نکنی، هیچوقت نمی تونی شروع کنی می دونم کار بدی کردم ریختمش دور، ولی در اون لحظه لازم بود چون اگر می ذاشتمش دم در بی شک یک ربع بعد خودم برش می داشتم و می خوردمش!

لازم بود که بریزمش توی سطل تا بفهمم هر چیز خوشمزه ای جلوم بود لزوما نباید بره توی معده م ! تا یاد بگیرم با بدنم مثل سطل آشغال رفتار نکنم !!!تا نگم اگر بمونه حیف میشه و تمامش رو به بدنم تحمیل کنم! فقط برای اینکه یک وقت حیف نشه !!اچیزی که از بچگی یادمون دادن و دائم می گفتنبشقابتو تمیز کن ! نبینم غذا توش بمونه البته اونا قطعا می خواستن به ما یاد بدن

اندازه ی شکممون غذا بکشیم و حیف و میلش نکنیم ولی ما چکار می کردیم ؟ همیشه اندازه ای که چشم هامونچشم های پر ولع و هیجان زده مون سیر بشن غذا می کشیدیم و برای حیف نشدن تا آخرش رو می ریختیم توی معده های زبون بسته ای که دائم کش می اومدن و کش می اومدنتا خودشون رو با اون چشم های حریص هماهنگ کنن عجب ظلمی...... چه فشاری ! اون روز بالاخره تصمیم گرفتم با بدنم مثل یک دوست رفتار کنمدوستی که نمیشه هر چیزی رو بهش تحمیل کرد و باید باهاش مهربون باشی تا باهات رفاقت کنه !

وگرنه ولت می کنه به امان خدا و میره که میره که میره! و تو توی تنهای بغض آلود روزی از رفتنش باخبر می شی و به خودت میای که بین تون هزاران سال نوری فاصله افتاده ! و باید ماه ها و سال ها بی وقفه تلاش کنی و شبانه روز بدوی تا دوباره بتونی دلشو به دست بیاری و بهش برسی و تنها ، تنها ، تنها خوبی این ماجرا اینه که«دوباره به هم رسیدنش» قطعیه ! چون بدن ما وفادارترین دوست ماست و تلاش و مهربونی رو خیلی خوب می فهمه ...

ملیکا شریفی نیا

ملیکا شریفی نیا بعد از لاغری چشمگیرش

ملیکا شریفی نیا دو سال پیش در سالروز تولد 30 سالگی اش بعد از مدتها دوری از همراهانش با انتشار خبری همه را غافلگیر کرد و از کاهش وزن 20 کیلویی اش خبر داد.

ملیکا شریفی نیا

عکسی از ملیکا شریفی نیا قبل از کاهش وزن

ملیکا شریفی نیا قبل از قدم گذاشتن در 30 سالگی عزمش را جزم کرد و 20 کیلو از وزنش را کاهش داد و به تناسب اندامی که سالها آرزویش را داشت دست یافت.

خانواده شریفی نیا

عکسی از ملیکا شریفی نیا در کنار پدر و مادر و خواهرش

بازیگر سریال دلدادگان بعد از گذشت دو سال از آن کاهش وزن محسوس به نظر میرسد باز هم با تغییراتی روبرو بوده است و هر روز به وزن ایده آلش نزدیک میشود.

تغییرات محسوس ملیکا شریفی نیا از دو سال پیش تا الان! + عکس

4.135
این مطلب مفید بود ؟296
منبع : صفحه ملیکا شریفی نیا / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی