پرواز تهران کیش

جزئیات فرود اضطراری پرواز تهران - کیش

تاریخ انتشار : 20 خرداد 1400کد مطلب : 64280زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیرکل بررسی سوانح سازمان هواپیمایی اعلام کرد: انفجاری در کار نبود و پس از فرود اضطراری به دلیل نقص فنی موتور، مسافران با هواپیمایی جایگزین به کیش رفتند.

ایسنا: شامگاه چهارشنبه کلیپی در فضای مجازی منتشر شد و برخی رسانه ها ادعا کردند یکی از پروازهای عصر دیروز تهران - کیش به دلیل انفجار در موتور هواپیما به تهران بازگشته است.

حسن رضایی فر مدیرکل بررسی سوانح سازمان هواپیمایی کشوری در این باره گفت:برخلاف ادعای مطرح شده انفجاری در کار نبود. شخصا در فرودگاه مهرآباد حاضر شدم و با خلبان گفت وگو کردم.

وی افزود:بر اساس اظهارات مطرح شده از سوی خلبان پرواز شماره 6984، هواپیمای بویینگ 737 شرکت هواپیمایی کاسپین ساعت 19 :30 که از تهران به مقصد کیش پرواز کرده با نقص فنی در موتور شماره یک مواجه شد و خلبان تصمیم گرفت به دلیل افزایش حرارت این موتور به تهران بازگردد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه این پرواز منجر به بروز حادثه ای نشد، افزود:خلبان با موفقیت فرود اضطراری را در فرودگاه مهرآباد انجام داد و پس از مدتی تاخیر، مسافران با هواپیمایی جایگزین به کیش پرواز کردند.

مدیرکل بررسی سوانح سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به اینکه این پرواز حدود 78 مسافر و 9 خدمه پروازی داشت، گفت:موتور این هواپیما هم اکنون در حال بازبینی است.

انتهای پیام/م

 
 
 

 

جزئیات فرود اضطراری پرواز تهران - کیش

52
این مطلب مفید بود ؟20
برچسب : حوادث هوایی
وبگردی