رکورد پوشش زنبور عسل
مردی به نام زوهیر فاتان به طرز عجیب و شگفت انگیزی موفق به کسب رکورد گینس برای پوشیدن بیش از 20000 زنبور عسل شد.

تغییر عجیب رکورد زنبور عسل 

این روزها با وجود صفحات اجتماعی و مجازی برخی هستند که از این امکانات رایگان نهایت تلاش خود را می کنند تا معروفیت و محبوبیت خاصی بیابند. اما این تمام اتفاقی که می افتد نیست و برخی از آنها دست به کارهای مرگبار می زنند تا بتوانند محبوبیت مجازی بیابند که این تنها تصوری اشتباه است که می توان از این طریق محبوبیت یافت.

برای مثال در سال 2014 مرد چینی به نام "روآن لیانگمینگ" موفق شد تا رکوردی عجیب و شگفت انگیز سنگین وزن ترین گوشت زنبور را که شامل 63.7 کیلو گرم به همراه 60 ملکه را به نام خود نماید که این رکورد شگفت انگیز در کتاب گینس ثبت شد که اخیرا این رکورد توسط یک مرد دیگر تغییر یافت. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

رکورد زنبور عسل

کسب رکورد گینس پوشش زنبور عسل

همان گونه که گفته شد آخرین رکورد گینس برای سنگین وزن ترین گوشت زنبور متعلق به 4 سال گذشته می باشد که اخیرا این رکورد به طرز شگفت انگیزی توسط "زوهیر فاتان" تغییر یافت.

زوهیر فاتان موفق به تغییر رکورد سنگین وزن ترین گوشت زنبور شود که از 63.7 کیلوگرم به 100 کیلوگرم تغییر داد و این یک اتفاق بسیار عجیب و جالبی بود که در صفحات مجازی به شدت انتشار یافت.

وی برای اینکه موفق به تغییر رکورد سال 2014 شود،به مدت یک ساعت و نیم ایستادگی کرد ولی در نهایت به دلیلی عجیبی موفق به تغییر رکورد نشد.

رکورد گینس زنبورهای عسل

رکورد جالب و شگفت انگیز سنگین وزن ترین گوشت زنبور

جالب است بدانید که فاتان در طی اقدام اول موفق به تغییر رکورد نشد و آنرا تنها تابش مستقیم نور خورشید دانست.اما در طی اقدام خود موفق به کسب رکورد جدید گینس شد.

در اقدام اول تنها دلیل عدم تغییر رکورد آن بود که تعدادی ملکه زنبور از فاتان جدا شدند و بعد از جدا شدن ملکه های زنبور، زنبورهای دیگر نیز از وی جدا شدند و به همین علت هیچ رکوردی برای او ثبت نشد و این شکست به معنای عدم موفقیت او واقع نشد و تلاشش را برای تغییر رکورد کرد و در نهایت موفق شد!

کسب رکورد جالب گینس با پوشش زنبورهای عسل

3.928
این مطلب مفید بود ؟226
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
وبگردی