بهداد سلیمی

بلند کردن رامبد جوان توسط بهداد سلیمی + تصاویر

تاریخ انتشار : 3 شهریور 1395کد مطلب : 35519زمان مطالعه : 2 دقیقه
بهداد سلیمی طی حضورش در خندوانه از ناداوری در المپیک و حس شرمساری که هنگام ورود به ایران داشت، تعریف کرد.

راز بهداد سلیمی در خندوانه فاش شد

بهداد سلیمی، مهمان قهرمان این قسمت از «خندوانه»، با دختر چند ماهه اش در استودیو حاضر شد.
 
وی بعد از سلام و احوالپرسی، در توصیف حس و حالی که بعد از المپیک ریو در هنگام ورود به کشور داشت، گفت:زمانی که به ایران رسیدم، حس شرمساری داشتم. از اینکه دست خالی بر می گشتم، خیلی ناراحت بودم. من در طول هشت ماه تمرین، در مجموع یک ماه هم دخترم را ندیدم و شرایط سختی را گذراندم.
 
او همچنین از تغییر ناگهانی داوران المپیک در روز مسابقه گفت و عنوان کرد:پیش از هر مسابقه تیم داوری مشخص می شود ولی روز موعود، یک دفعه چهار نفر از پنج داور مسابقه عوض شدند و خب به ناحق رأی را تغییر دادند.
این ملی پوش وزنه برداری کشورمان، پس از آن که در المپیک ریو به دلیل آسیب دیدگی و داوری مشکوک، نتوانست هیچ مدالی کسب کند، در ابتدای گفت و گو با رامبد جوان گفت:«از اینکه برای اولین بار در 10 سال گذشته از یک مسابقه بین المللی دست خالی برگشتم، شرمنده مردم شدم.»

 بهداد سلیمی

بهداد سلیمی در خندوانه

 
او در باره دلایل ناکامی خود توضیح داد:«چهار نفر از پنج عضو گروه داوری (ژوری)، بر خلاف اعلام اولیه عوض شدند و وقتی سه داور اصلی به من چراغ دادند، دو نفر دیگر حق من را خوردند و از دور مسابقات حذف کردند.»

بهداد سلیمی با بیان این که در این باره به دادگاه عالی بین المللی ورزش (cas) شکایت کرده است، گفت:«اگر این دادگاه رای به نفع ما بدهد، مدال بر نمی گردد اما داوران محروم می شوند.»
 
وی در خصوص برنامه فعلی اش گفت:فعلا تا چندماه می خواهم کنار خانواده ام باشم. بعد از کمی استراحت، دوباره به تمرینات بر می گردم.
 
همسر بهداد سلیمی هم در برنامه حاضر شد و گفت:پیش از این تصمیم داشتیم اگر «بهداد» با مدال از مسابقات المپیک برگشت، از دنیای ورزش خداحافظی کند. حالا با ناداوری که در حقش شد، باز هم در ورزش حرفه ای می ماند و حقش را می گیرد.
 بهداد سلیمی

بهداد سلیمی در خندوانه

 
بهداد سلیمی درباره وضعیت مدیریت ورزش حال حاضر کشورمان گفت:انتظار ما این است که بیشتر به قهرمانان رسیدگی شود؛ نه این که تنها چندماه مانده به المپیک تازه به فکر بیفتند.
 
در برنامه شب گذشته، «جناب خان» هم حاضر شد. او هک سایت فدراسیون جهانی وزنه برداری را به گردن گرفت و در بخش دیگر شعری ویژه برای سلیمی خواند.
 
پس از یک تنفس رسانه ای، سلیمی و جوان طی مچ انداختنی که نتیجه اش از پیش معلوم بود، با هم رقابت کردند و بعد سلیمی شوخی شوخی «رامبد» را از زمین بلند کرد.
 
در اواخر برنامه «جناب خان» کیسه آب گرمی را برای رفع درد زانوی «بهداد» به وی هدیه کرد. همچنین رامبد جوان مدالی را که نشانگر قهرمانی سلیمی در نزد همه مردم بود، به گردن او انداخت.
 
همچنین «جناب خان» در برنامه شب قبل، از دو بانوی ورزشکار المپیکی کشورمان تقدیر کرد؛ لیلا رجبی قهرمان پرتاب وزنه و کیمیا علیزاده نفر سوم المپیک ریو در رشته تکواندو.
 
سر انجام هم با آرزوی شادی و سلامتی برای مردم، برگی دیگر از دفتر «خندوانه» ورق خورد.

بهداد سلیمی ، بهداد سلیمی و دخترش در خندوانه

523
این مطلب مفید بود ؟230
برگرفته از خبرآنلاین / م.ف
وبگردی