بهناز جعفری

روایت بهناز جعفری از بیماری اش در خندوانه

تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1396کد مطلب : 48364تعداد نظرات : 1 نظر
بهناز جعفری بازیگر کشورمان مهمان برنامه خندوانه شد و از دوران سخت ابتلا به بیماری ام اس گفت.

بهناز جعفری مهمان برنامه خندوانه شد

بهناز جعفری بازگر خوب کشورمان که با فیلم روسری آبی وارد دنیای هنر شد، مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه شد و درباره دوران ابتلا به بیماری ام اس گفت. در ادامه میتوانید گفتگوی رامبد جوان با بهناز جعفری را در برنامه خندوانه بخوانید.

بهناز جعفری در برنامه خندوانه

بهناز جعفری، شامگاه چهارشنبه ششم اردیبهشت مهمان برنامه «خندوانه» بود.

این بازیگر در ابتدای برنامه درباره ابتلایش به بیماری ام اس گفت:«بله چند سال پیش بود که من احساس افت شدیدی در توان جسمی ام شدم و دیگر حتی قادر به برداشت وسایل نبودم و ظروف از دستم می افتاد. حتی سر کار آقای فرمان آرا به سختی می توانستم از پله ها بالا بروم و خیلی فشار به من آمد، ابتدا فکر می کردم که به دلیل مشکلات عصبی است تا اینکه فهمیدم مبتلا به ام اس هستم. به دلیل شناختی که از بیماری نداشتم فکر می کردم که دیگر باید خانه نشین شوم و یک گوشه بی حرکت باشم ولی این بیماری چشم دل من را روشن کرد و رابطه من را با خدا خیلی قوی تر کرد و به او نزدیک تر شدم. الان هم اگر مدت کار طولانی شود، بیماری ام تشدید می شود. ولی روحیه خوب و خیلی عالی دارم.»

 بهناز جعفری

بهناز جعفری مهمان برنامه خندوانه در شب گذشته

جعفری سپس درخصوص اینکه اگر بازیگر نمی شد چه کاره می شد، توضیح داد:«من 12 شغل رو نوشتم تا زمانی که خیلی پولدار شدم هر کدام رو یک ماه امتحان کنم، مانند غسالی، راننده تاکسی، رفتگری، کافه داری و ...»

در بخش دیگر برنامه، این بازیگر در پاسخ به رامبد جوان که پرسید اگر رییس جمهور بودید، برای شادی مردم چه می کردید، گفت:«حمایت از جامعه هنرمندان حمایت از مردم است و از نگاه این قشر، تصاویر زیباتری از جامعه دیده می شود. وقتی جامعه زیباتر شود، مردم خوشحال می شوند و من طرفدار خوشحالی مردم هستم.»

او همچنین گفت:«از هنرمندان حمایت کنیم، خصوصا هنرمندانی که مهجور مانده اند، بیمارستان هنرمندان تاسیس کنید تا زمانی که هنرمندان کسالت دارند مجبور به گرفتن عکس و دادن امضا نشوند و بتوانند درمان خود را انجام دهند.»

روایت بهناز جعفری از بیماری اش در خندوانه

4.122
این مطلب مفید بود ؟184
برگرفته از خبرآنلاین / م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
یلدا1396-02-08
الهی همه ی بیماران به خصوص ببماران ام اسی رو شفای عاجل عنایت بفرما.برای خانم جعفری و فقیه نصیر هم شفا و تندرستی آرزو میکنم.آمین
40
وبگردی