مرتضی حیدری

زندگی شخصی مرتضی حیدری در خندوانه + عکس

تاریخ انتشار : 23 خرداد 1396کد مطلب : 51087زمان مطالعه : 3 دقیقه
مرتضی حیدری گوینده خبر تلویزیون شب گذشته 22 خرداد 96 مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه بود و درباره چگونگی گوینده شدن گفت.

گفتگو با مرتضی حیدری گوینده خبر در خندوانه

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در این برنامه میزبان مرتضی حیدری گوینده خبر بود .

رامبد جوان بعد از سلام و احوال پرسی درباره شرایط این روزهای این گوینده خبر پرسید و از او خواست درباره مناظره ها توضیحاتی بدهد که مرتضی حیدری گفت:این روزها مشغول کارهای روتین زندگی هستم و گویندگی خبر جزو کارهای روزمره من است و درباره مناظره ها گفت خوشبختانه مناظره های امسال با اضطراب کمتری همراه بود و این ناشی از مدیریت درست مسئولان بود و درباره گرایش به نامزدها گفت :فاجعه بار ترین اتفاق برای یک مجری لو رفتن گرایش او به یکی از نامزدها است. من وسواس زیادی برای مخفی کردن گرایشم داشتم و علی رغم این قضیه باز هم حرف و حدیث های زیادی درباره قرعه کشی مناظره ها شکل گرفت.

خاطره کودکی مرتضی حیدری در خندوانه

مرتضی حیدری درباره دورترین خاطره کودکی اش گفت:دورترین خاطره من مربوط به دو سالگی است که از روی تخت افتادم و به شدت خون دماغ شدم و خاطره آن را هنوز به یاد دارم .

این گوینده خبر ادامه داد :من در 4 سالگی به مکتب خانه رفتم، میرزا لطف علی در سه راه آذری مکتب خانه ای قدیمی به سبک 100 سال پیش داشت که در آن به ما قرآن یاد میداد ، من 5ساله بودم که میتوانستم قرآن را کامل بدون غلط بخوانم و اولین بار در 6 سالگی پیش نماز بودن را تجربه کردم و زمانی که به مدرسه رفتم همه چیز را بلد بودم و درس ها برایم گاهی مسخره میشد.

مرتضی حیدری

مرتضی حیدری در خندوانه

علاقه مرتضی حیدری به گویندگی از کجا شکل گرفت

مرتضی حیدری گوینده خبر صدا و سیمای کشورمان ادامه داد :من فیزیوتراپی خوانده ام و کلینک هم داشتم اما الان چندسالی است که کار نمیکنم . من از بچگی به گویندگی خبر علاقه داشتم و اخبار زیاد نگاه میکردم ، حتی روزنامه میگرفتم و برای دوستانم اخبار آن را میخواندم و آرزو داشتم که به تلویزیون بیایم. در زمانی که در دوران راهنمایی بودم آقای بیوک میرزایی همسایه ما بودند و من یک روز از ایشان خواستم من را همراه خود به صدا و سیما ببرد که قبول کردند و برای اولین بار همراه ایشان به صداو سیما رفتم . بعد از آن تا سال 74 دیگر به آنجا نرفتم تا اینکه در آن سال در روزنامه آگهی ثبت نام برای گویندگی خبر را دیدم و در زمانی که 26 داشتم در این آزمون قبول شدم و گوینده شدم.

رامبد جوان درباره کارهای خانه و انجام دادن آنها پرسید که مرتضی حیدری گفت:من اصلا آشپزی بلد نیستم و تابحال حتی جورابهایم را هم نشسته ام و اصلا اهل کارهای فنی خانه نیستم و یکی از دلایل آن توجه زیادی بود که مادرم به من داشت .

این گوینده خبر ادامه داد :من آبان 78 گفتگوی ویژه خبری را راه اندازی کردم و هفت سالو نیم به تنهایی و هرشب این برنامه را اجرا میکردم و دلیل دیر ازدواج کردنم هم همین بود. حدود سه سال و نیم است که ازدواج کرده ام و خوشبختانه همسر بسیار خوبی دارم و از برنامه خندوانه تولد همسرم را به او تبریک میگویم .

اینن گوینده خبر درباره معضل بیکاری در جامعه گفت :به نظر من مقصر اصلی بیکاری هرکس خود اوست ، در حال حاضر در کشور هزاران کارآفرین وجود دارند که به دنبال افرادی میگردند که مسئولیت پذیر باشند و بتوانند کار کنند اگرچه دولت باید زمینه های اشتغال را فراهم کند اما خود فرد هم باید در این زمینه تلاش کند.

قول مرتضی حیدری در خندوانه

مرتضی حیدری گوینده خبر تلویزیون در برنامه خندوانه قول داد که 5 نفر که علاقه مند به گویندگی هستند را برای رسیدن به آرزویشان در این زمینه کمک کند.

زندگی شخصی مرتضی حیدری در خندوانه + عکس

516
این مطلب مفید بود ؟160
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی