اقبال واحدی
برنامه خندوانه شب گذشته 8 اسفندماه 1397 با حضور اقبال واحدی مجری برنامه صبح بخیر ایران روی آنتن شبکه نسیم رفت.

شب متفاوت اقبال واحدی در خندوانه

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 8 اسفند 1397 ساعت 23 با حضور اقبال واحدی مجری برنامه صبح بخیر ایران روی آنتن شبکه نسیم رفت.

برنامه خندوانه شب گذشته در بخش کمدین ها میزبان میثم درویشان پور بود که با استندآپ خوبش فضایی متفاوت را در این برنامه ایجاد کرد و دکتر علیرضا یارقلی توصیه هایی را در خصوص خواب به مخاطبان و تماشاگران خندوانه کرد.

اقبال واحدی مهمان رامبد جوان در خندوانه

اقبال واحدی مجری پرطرفدار برنامه صبح بخیر ایران با لباس محلی در برنامه خندوانه حاضر شد و درباره اصالتش گفت :من اصالتا اهل کرمانشاه هستم و سریع وارد بازی با رامبد جوان شد.

اقبال واحدی

اقبال واحدی مهمان برنامه خندوانه

رامبد جوان درباره اسم اقبال واحدی پرسید که گفت :اسم من محمدعلی است ولی چون وقتی به دنیا آمدم اتفاقات خوبی در خانواده افتاد اسم اقبال را برای من انتخاب کردند.

مجری صبح بخیر ایران ادامه داد :برای اولین بار برنامه صبحگاهی سال 73 روی آنتن رفت و صبح بخیر ایران این برنامه بود که طراحی آن از همان زمان صورت گرفت و من هم تست دادم و پذیرفته شدم و در این برنامه جا افتادم و برنامه همسفر را آغاز کردم و سفرنامه صبا راه افتاد و من 24 سال برنامه صبح بخیر ایران را اجرا کردم و به واسطه این برنامه به خیلی از جاهای ایران سفر کردم و درباره شهرهای مختلف ایران صحبت کرد.

اقبال واحدی

اقبال واحدی مجری صبح بخیر ایران

اقبال واحدی درباره همکار بودن با ارژنگ امیرفضلی در الو الو من جوجوام صحبت کرد و از این گفت که هرگز کسی ناراحتی و صدای بلند او را ندیده است و فضای شادی را در خندوانه به راه انداخت.

مجری پرانرژی صبح بخیر ایران درباره اینکه هرگز نمیتواند نه بگوید و همیشه با افراد رودربایستی دارد گفت و در ادامه با رامبد جوان در یک تیم با دانیال و شاه حسینی مسابقه پانتومیم برگزار کردند .

اقبال واحدی

اقبال واحدی مجری پیشکسوت تلویزیون

اقبال واحدی در بخش پایانی برنامه از دلتنگی برای پدرش که سالهای سال پیش فوت کرده بود گفت و درباره خانه اش که عکسی از آن منتشر شد گفت :من سالها پیش یک خانه فرسوده خریدم و خودم درستش کردم و یک خانه سنتی ویژه درست کردم که خیلی دوستش دارم.

شب پرهیجان خندوانه با حضور اقبال واحدی مجری صبح بخیر ایران

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی