کوروش تهامی

سوپرایز همسر کوروش تهامی در خندوانه + تصاویر

تاریخ انتشار : 12 مرداد 1396کد مطلب : 54053زمان مطالعه : 3 دقیقه
کوروش تهامی بازیگر سریال زیر تیغ شب گذشته مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه شد و با یک تماس تلفنی همسرش را در روز تولدش غافلگیر کرد.

تبریک تولد همسر به سبک کوروش تهامی در خندوانه

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 11 مردادماه 96 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در این برنامه میزبان کوروش تهامی بازیگر و خواننده سینما و تلویزیون بود و گفتگوی جذابی را با این هنرمند کشورمان در خندوانه رقم زد.

کوروش تهامی بعد از سلام و احوال پرسی با رامبد جوان و مردم از حال و هوای این روزهایش گفت:چندتا فیلمنامه خوانده ام و از بین آنها یکی برایم جدی تر است اما چون قطعی نشده نمیتوانم درباره اش چیزی بگویم و کنجکاوی های رامبد جوان برای یافتن نام کارگردان و اسم فیلم نیز نتوانست کوروش تهامی را وادار به لو دادن نام فیلم کند.

قدردانی کوروش تهامی از همسرش در خندوانه

کوروش تهامی در شرح یک روز عادی زندگی اش گفت:صبح حوالی ساعت 9 از خواب بیدار میشوم . نرمش میکنم ، صبحانه میخورم اما هر ساعتی از روز که بیدار شوم همسرم زودتر از من بیدار شده و صبحانه را آماده کرده است. من هر ساعتی از صبح که آفیش باشم حتی اگر ساعت 4 صبح هم باشد همسرم زودتر از من بیدار میشود و صبحانه را برای من آماده میکند یا هر ساعتی از شب که به منزل برگردم همسرم بیدار و منتظر من است و من واقعا ممنون این زحمات او هستم .

رامبد جوان از کوروش تهامی خواست که روبه روی همسرش جمله ای به او بگوید که گفت:امروز روز تولد همسرم است و رامبد از او خواست تلفنی با همسرش صحبت کند و از آقای شاه حسینی درخواست کرد تلفن همراه کوروش تهامی را بیاورد . کوروش تهامی شماره همسرش را گرفت و شروع به صحبت کرد که با پخش شدن آهنگ تولدت مبارک در برنامه خندوانه حسابی همسر کوروش تهامی غافلگیر شد و از رامبد جوان و مردم برای این غافلگیری تشکر کرد.

کوروش تهامی

تماس تلفنی کوروش تهامی با همسرش در خندوانه

کوروش تهامی با صدای گرم و آرامش ترانه ای از آواز اصفهان را در برنامه خواند.

خاطره کوروش تهامی از پرویز پرستویی

کوروش تهامی درباره پرویز پرستویی خاطره ای تعریف کرد و از صبر مثال زدنی پرویز پرستویی گفت :برای ضبط یک سکانس دوبار آقای پرستویی آفیش شدند و از بعدازظهر تا نیمه شب منتظر ماندند و لباس پوشیدند و گریم کردند اما نوبت به جلوی دوربین رفتن ایشون نرسید و همه ما منتظر یک برخورد تند و عصبانیت بودیم اما آقای پرستویی در کمال آرامش و صبر هیچگونه ناراحتی نکردند و حتی کلمه ای هم به زبان نیاوردند و صبر ایشون واقعا مثال زدنی است.

کوروش تهامی

کوروش تهامی در برنامه خندوانه

مجری خندوانه از بازیگر زیر تیغ پرسید بامزه بازی درمیاری؟ کوروش تهامی گفت:بله خیلی زیاد ولی فقط برای خانومم و زمانی که تنها هستیم ، در واقع من لوس خانومم هستم .

خاطره کوروش تهامی از همکاری با رامبد جوان

کوروش تهامی درباره همکاری با رامبد جوان گفت :من با رامبد در 3 کار همکاری داشته ام و کار نشانی به کارگردانی خود رامبد جوان بود که در عید 87 ساخته و پخش میشد . اکثر کارگردان ها آدم های متینی هستند که بر همه چیز نظارت دارند و حواسشان به همه هست اما ما در آن کار باید حواسمان به رامبد می بود و دائم میگفتیم رامبد کار را نمی رسانی . این را گفتم که بدانید اگر رامبد را رها کنید همه جا را ویران میکند.

در بخش پایانی برنامه کوروش تهامی درباره اولویت های زندگی اش صحبت کرد و قول داد 10 نفر را به تماشای فیلم رگ خواب دعوت کند که رامبد 20 نفر دیگر را به این تعداد اضافه کرد.

سوپرایز همسر کوروش تهامی در خندوانه + تصاویر

4.614
این مطلب مفید بود ؟131
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی