ماجرای نیمروز

تیپ دهه شصتی لیندا کیانی در ماجرای نیمروز + عکس

تاریخ انتشار : 10 فروردین 1396کد مطلب : 46782زمان مطالعه : 1 دقیقه
لیندا کیانی بازیگر سینما و تلویزیون در فیلم ماجرای نیمروز ایفای نقش کرد که در ادامه عکسی جالب از بازی لیندا کیانی در این فیلم را مشاهده می کنید.

لیندا کیانی در ماجرای نیمروز

فیلم ماجرای نیمروز فیلمی به کارگردانی محمدحسین مهدویان و نویسندگی محمدحسین مهدویان و ابراهیم امینی و تهیه کنندگی محمود رضوی با بازی مهرداد صدیقیان ، احمد مهرانفر ، هادی حجازی فر، مهدی زمین پرداز، حسین مهری ، محیا دهقانی، لیندا کیانی ، امیراحمد قزوینی، امیرحسین هاشمی و جواد عزتی با حضور مهدی پاکدل است.

این فیلم در سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم جشنواره، سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه ملی و سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه تماشاگران شد. همچنین بهزاد جعفری طادی برنده سیمرغ بلورین بهترین طراحی صحنه و لباس شده است.

عکس لیندا کیانی در ماجرای نیمروز

 
لیندا کیانی در ماجرای نیمروز

لیندا کیانی در فیلم ماجرای نیمروز

این فیلم به ترورهای سال 1360 به دست گروه مجاهدین خلق می پردازد. این درگیری ها پس از برکناری ابوالحسن بنی صدر بعنوان رئیس جمهور توسط مجلس شدت می گیرد. گروهک های ضد حکومت مانند مجاهدین دست به ترورهای موفق و ناموفق مقامات ارشد حکومت می زند. از سوی دیگر، سازمان اطلاعات کشور و اطلاعات سپاه با همکاری هم درصدد دستگیری اعضای گروه مجاهدین خلق می باشند. در این میان، روابط سابق بین یکی از اعضای سپاه و زنی از اعضای مجاهدین خلق که در گذشته در دانشگاه همکلاسی بودند…

تیپ دهه شصتی لیندا کیانی در ماجرای نیمروز + عکس

3.113
این مطلب مفید بود ؟85
برگرفته از 24 آنلاین / م.ف
وبگردی