گلاره عباسی

ماجرای ترس و رویاپردازی گلاره عباسی در دورهمی

تاریخ انتشار : 24 اسفند 1398کد مطلب : 33277زمان مطالعه : 3 دقیقه
گلاره عباسی بازیگر سریال شهرزاد شب گذشته مهمان برنامه دورهمی شد و در این برنامه درباره تاسیس سوینا، ماجرای ازدواج، ترس از گربه و رانندگی صحبت کرد.

گفتگوی جذاب گلاره عباسی در دورهمی

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 23 اسفندماه 98 روی آنتن شبکه نسیم رفت.

مهران مدیری در این برنامه میزبان گلاره عباسی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان بود و گفتگوی جذابی را با او در این برنامه رقم زد.

گلاره عباسی که سه سال پیش مهمان این برنامه شده بود بار دیگر روی صندلی دورهمی نشست و مهران مدیری از دلیل مهم حضور دوباره گلاره عباسی در دورهمی گفت و از خانم بازیگر خواست درباره تاسیس سوینا به عنوان یک اقدام مهم توضیح بدهد.

ماجرای تاسیس سوینا توسط گلاره عباسی در دورهمی

گلاره عباسی درباره تاسیس سوینا گفت:من برای تاسیس سوینا تنها نبودم و اولین نفری که به من کمک کرد و مشورت خوب داد خود شما (مهران مدیری) بودید.

گلاره عباسی و مهران مدیری

ایده اولیه سوینا، از زمانی آغاز شد که ما در رادیو قصه های شاهنامه را برای بچه ها و بیشتر بچه های نابینا میخواندیم و یک روز یکی از دوستان نابینا با من تماس گرفتند و خواستند که یک اجرا با هم داشته باشیم و ما در این دیدار درباره فیلم صحبت کردیم و در اولین تجربه 60 نفر حضور داشتند و این پرده خوانی خیلی جذاب بود و بعد که تحقیق کردیم و دیدیم در برخی از سینماهای خارج از کشور هم چنین اتفاقی رخ میدهد و ما هم سعی کردیم که سوینا را در ایران تاسیس کنیم.

مهران مدیری در میان صحبت های گلاره عباسی به وسواس بودن خاص گلاره عباسی اشاره کرد و به حضور وسواس گونه خانم بازیگر با الکل برای ضدعفونی کردن همه استودیو اشاره کرد.

ماجرای ازدواج گلاره عباسی در دورهمی

مهران مدیری طبق روال همیشگی برنامه درباره ازدواج گلاره عباسی از او پرسید که گفت:من سه سال پیش که مهمان برنامه بودم هم ازدواج کرده بودم و گفتم ولی باز هم به درخواست مهران مدیری گفت:خانم مرضیه برومند باعث آشنایی ما شدند چون من آن زمان دستیار خانم برومند بودم و مهران مدیری درباره همسر گلاره عباسی گفت که همسر خانم عباسی یک شیشه عسل است و واقعا آدم خوبی است و در مقابل فعالیت های زیاد گلاره عباسی همیشه صبور است.

گلاره عباسی درباره همسرش گفت:من خیلی فعال هستم و همسرم آدم صبور و آرامی هستند و واقعا در روزهای قرنطینه کرونا کار کردن خیلی سخت است.

آغاز بازیگری گلاره عباسی و رویا پردازی او

بازیگر سریال شهرزاد درباره آغاز بازیگری اش گفت:من دبیرستانی که بودم کلاس بازیگری حوزه هنری میرفتم و بعد از مهاجرت و بازگشت به ایران شاگرد آقای امین تارخ شدم و در حال حاضر هم 36 سالم هست و در چشم باد اولین کار جدی من بود.

بازیگر سریال برادر درباره رویاپردازی در دوران کودکی گفت:من خیلی اهل رویا پردازی باشم و همیشه بقیه سر به سرم میگذاشتند و من اهل بازی کردن با دوستان خیالی بودم و بخاطر همین همیشه دیگران به من میخندیدند. مهران مدیری هم در این باره گفت:من هم این بلا سرم آمده و من هم با یک جماعت خیالی بازی میکردم و یکدفعه دیدم که همه من را نگاه میکنند و میخندند.

گلاره عباسی و مهران مدیری

گلاره عباسی درباره زندگی بی حاشیه اش گفت:من با وجود اینکه در فضای مجازی هم خیلی فعال هستم اما همیشه سعی کردم که مدیریت کنم و در واقع وقت ندارم که حاشیه داشته باشم و تصمیم دارم که بازیگری را بیشتر میخواهم جدی بگیرم و مجموعه داستانی دارم که منتظر چاپ آن هستم و بزرگترین دغدغه ام این است که میخواهم استودیویی برای نابینایان درست کنم تا اشتغال زایی کنم.

در ادامه این بحث مهران مدیری با پرسش و پاسخ های کوتاه بحث را ادامه داد و مشخص شد که خانم بازیگر در رانندگی تبحر زیادی ندارد و ماجرای تصادف گلاره عباسی با ماشین مهران مدیری یکی از ماجراهایی بود که حدود 6 سال پیش رخ داده بود و مهران در این برنامه باز هم به این موضوع اشاره کرد و گلاره عباسی در بخشی از صحبت هایش به ماجرای ترس از گربه اشاره کرد و درباره ترسی که از کودکی همراه او بود صحبت کرد.

ماجرای تاسیس سوینا تا ازدواج و رانندگی گلاره عباسی در دورهمی

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : عکاس:مریم رضوی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م
وبگردی