فریبا متخصص

سخت ترین تصمیم زندگی فریبا متخصص در دورهمی

تاریخ انتشار : 8 مرداد 1396کد مطلب : 53769زمان مطالعه : 3 دقیقه
شب گذشته 7 مردادماه 96 فریبا متخصص بازیگر سریال شهرزاد مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی بود و از سخت ترین تصمیم زندگی اش گفت.

فریبا متخصص بازیگر شهرزاد در دورهمی

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 7 مردادماه 96 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبان فریبا متخصص گوینده رادیو ، بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون بود و گفتگوی جذابی را در این شب با این بازیگر کشورمان رقم زد.

دورهمی مهران مدیری با فریبا متخصص

مهران مدیری اولین سوالش از فریبا متخصص را اینگونه آغاز کرد ، چه شد که به تهران آمدید؟ خانم بازیگر گفت :پدر من اهل بروجرد بود و مادرم تهرانی بود اما بعد از ازدواج برای کار به آبادان رفتند و سال 55 به تهران آمدیم.

فریبا متخصص درباره استعداد بازیگری اش گفت:من از دوران مدرسه به بازیگری علاقه داشتم و در مدرسه خیلی ادای معلم ها را درمی آوردم ، حتی یکبار یکی از معلم ها متوجه شد و مجبور شدم جلوی خود او ادایش را دربیاورم و یک بیست هم گرفتم . بعد از آن در کلاس های باغ فردوس شرکت کردم و اولین کار تئاترم را در 19 سالگی انجام دادم .

سال 68 وارد رادیو شدم و تجربه کمی در دوبله به اندازه یکی دو بار دارم و مهرماه امسال 30 خدمت من در رادیو به پایان میرسد و بازنشسته میشوم و میتوانم بگویم رادیو از نظر من بهترین است.

فریبا متخصص درباره سال تولدش گفت :من متولد 1 مرداد ماه 1340 هستم و ناراحتی از گفتن سنم ندارم.

مهران مدیری گفت :شما در دهه 70 کارهای بیشتری در تلویزیون داشتید و بیشتر ستاره شدید اما بعد از یک دوره کم کاری در دنیای تصویر به ایفای نقش در شهرزاد پرداختید. چرا در سینما کم کارتر هستید؟ بازیگر شهرزاد گفت:راستش من پیشنهاد کمتری برای بازی در سینما داشتم اما هرچه سنم بالاتر میرود این پیشنهادها بیشتر میشود که مهران مدیری با شوخی و خنده گفت :این طبیعی است چون به من اصلا پیشنهادی در سینما نمیشود ولی شما چون سنتان بالاتر رفته بیشتر پیشنهاد دارید.

فریبا متخصص در دورهمی

فریبا متخصص در دورهمی

فریبا متخصص درباره پسرش گفت:من یک پسر به نام پوریا دارم که در سریال درچشم باد و سرزمین کهن بازی کرده است و در حال حاضر در فرانسه کارگردانی میخواند.

ماجرای حواس پرتی فریبا متخصص

فریبا متخصص درباره موضوع برنامه دورهمی که حواس پرتی بود گفت :مردها بیشتر در یادگیری جای وسایل در کابینت حواس پرت هستند . البته خودم یکبار حسابی حواس پرتی کردم و گوشت را به جای فریزر در کابینت قرار دادم و تا چند روز فراموش کرده بودم و بوی آن تمام خانه را برداشته بود.

بازیگر سریال شهرزاد درباره سخت ترین تصمیم زندگی گفت:به نظرم سخت ترین تصمیم زندگی ازدواج است . در زمانی که من همسرم را انتخاب کردم ایشان دوست نداشتند که من حرفه ام را ادامه بدهم و من هم قول دادم که کارم را کنار بگذارم اما این تصمیم 8 ماه بیشتر دوام نیاورد اما من واقعا همسر خوبی دارم چون همیشه تکیه گاه من بودند و در همه موارد من را راهنمایی میکردند و در این مدت در تمام لحظه همراه من بودند.

فریبا متخصص درباره بی حاشیه بودن گفت :راستش من زیاد اهل مصاحبه کردن نیستم و از توی چشم بودن خوشم نمی آید و در واقع کمی خجالتی هستم.

این بازیگر کشورمان درباره احساس خوشبختی گفت:من آدم قانعی هستم و به سادگی زندگی میکنم و اصلا اهل تجملات نیستم و به کسی هم حسادت نمیکنم و همین ها به من احساس خوشبختی میدهد.

در بخش پایانی برنامه فریبا متخصص یک ساعت و جا دستمالی به موزه برنامه دورهمی هدیه داد.

سخت ترین تصمیم زندگی فریبا متخصص در دورهمی

3.67
این مطلب مفید بود ؟52
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی