سریال دیوار به دیوار
سریال دیوار به دیوار 2 با حضور اغلب بازیگران قبلی این سریال در فصل اول ،به زودی جلوی دوربین میرود تا برای پخش در نوروز 97 آماده شود.

سریال دیوار به دیوار 2 برای پخش در نوروز آماده میشود

سریال دیوار به دیوار مجموعه تلویزیونی با بازی پژمان جمشیدی ، آزاده صمدی و گوهر خیراندیش بود که از شبکه سه سیما پخش شد. فصل دوم این سریال کمدی به زودی جلوی دوربین میرود تا برای پخش در نوروز 97 آماده شود.

سریال دیوار به دیوار 2 بعد از دو سریال «پایتخت 5» و «آرماندو» گزینه ای دیگر برای مجموعه های تلویزیونی نوروز 97 است که به روی آنتن خواهد رفت.

مجموعه تلویزیونی دیوار به دیوار که این روز ها از شبکه تلویزیونی «تماشا» به روی آنتن می رود، تا دو هفته دیگر تصویربرداری فصل جدید خود را با حضور اغلب بازیگران اصلی شروع خواهد کرد.

سریال دیوار به دیوار

فصل دوم سریال دیوار به دیوار ساخته میشود

گفتنی است؛ تأخیر آغاز به کار این مجموعه تلویزیونی، به دلیل حضور پژمان جمشیدی در دو مجموعه دیگری است که ایفای نقش می کند.

«دیوار به دیوار» سریال کمدی 60 قسمتی بود که داستان پنج خانواده را روایت می کرد، که به دلایلی مجبور می شوند سه ماه در یک خانه با یکدیگر زندگی کنند. این پنج خانواده پیش از این هیچ آشنایی با یکدیگر نداشته اند و در یک روز بنا به اتفاقی مجبور می شوند که با هم زندگی کنند.

این سریال به کارگردانی سامان مقدم و تهیه کنندگی حمید رحیمی نادی برای پخش در ایام نوروز آماده می شود.

سریال دیوار به دیوار

ویشکا آسایش و فرهاد آئیش در سریال دیوار به دیوار

اسامی بازیگران عبارتند از::رویا تیموریان، پژمان جمشیدی، گوهر خیراندیش، فرهاد آئیش، ویشکا آسایش، یاسمینا باهر، حسن زارعی، علی شادمان، مجید شهریاری، آزاده صمدی، مهسا طهماسبی، جواد عسگری، شمسی فضل اللهی، رضا ناجی، مهوش وقاری، امیر مهدی ژوله و …

سریال دیوار به دیوار 2 نوروز امسال روی آنتن میرود

4.3127
این مطلب مفید بود ؟11017
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی