مرتضی حیدری
حیدری بیشتر بدلیل اجرای برنامه گفتگوی ویژه خبری در شبکه دوم سیما معروف است. مرتضی حیدری که به تازگی ازدواج کرده است به همراه همسرش مهمان ویژه برنامه عیدانه شبکه یک بود.

مرتضی حیدری درکنار همسرش

مرتضی حیدری متولد 1347 مجری و مصاحبه کننده و گویندهٔ اخبار تلویزیون رسمی جمهوری اسلامی ایران است. این مجری باسابقه و مطرح تلویزیون که تازه داماد هم محسوب می شود ضمن معرفی همسرش دکتر زهره کاظمی گفت:ایشان هم اکنون در مقطع فوق تخصص سرطان زنان مشغول تحصیل هستند و توسط یکی از همکاران پزشک به من معرفی شدند.

مرتضی حیدری

مرتضی حیدری


دکتر زهره کاظمی نیز با بیان این که اهل استان سیستان و بلوچستان است گفت:خانم دکتر مظاهری که در یکی از دانشگاه های فرانسه درس می خواندند و با آقای حیدری آشنایی داشتند ایشان را به من معرفی کردند. خوشبختانه آقا مرتضی در کارهایم خیلی به من کمک می کند. چون درس های من در حال حاضر خیلی سنگین است و مسوولیت هایم بیشتر شده است.

مرتضی حیدری

مرتضی حیدری درکنارهمسرش


در این برنامه مستندی از زندگی مرتضی حیدری پخش شد که شامل گفتگویی با مادر این مجری محبوب می شد. مادر مرتضی حیدری در این مستند درباره ازدواج فرزندش گفت:هر وقت به او گفتم که چرا ازدواج نمی کنی پاسخ داد من می خواهم تحصیلم را ادامه بدهم. شاید باورتان نشود؛ من به اندازه این اتاق گل و شیرینی در خانه مردم برده ام.

مرتضی حیدری ، مرتضی حیدری و همسرش در تلویزیون

3.9190
این مطلب مفید بود ؟15040
برگرفته از جام جم سیما /ک
برچسب : مرتضی حیدری
وبگردی