آنابل

آنابل عروسک جن زده مشهور + عکس

کد مطلب : 38002تعداد نظرات : 3 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
آنابل عروسک جن زده ای است که توسط روح یک دختر تسخیر شده و هم اکنون در موزه اوکالت نگهداری میشود.

آنابل عروسک جن زده

عروسک آنابل معروف به عروسک جن زده توسط مادر دختری به نام دانا در سال 1970به او هدیه شد.

دانا و هم اتاقی اش انجی متوجه شدند که عروسک به دور از چشم آنها تغییر مکان می دهد. مدتی بعد آنها پیامهایی بر رو یک تکه کاغذ روغنی با مضمون «کمکم کنید» پیدا کردند و نکته جالب اینکه آنها در خانه خود کاغذ روغنی نداشتند!

آنها دست به دامن یک جن گیر شدند و جن گیر به آنها گفت که عروسک توسط روح دختری که در زیر خانه دفن شده تسخیر شده است.

آنابل

عروسک جن زده

موضوع با خارج شدن مایع قرمز رنگی از دستان «عروسک آنابل» جدیت بیشتری پیدا کرد.
 
روزی یک از دوستان «دانا» و «انجی» به نام «لو» ماجرایی را به این شکل برای آنها تعریف می کند:یک شب «لو» با ترس و وحشت از خواب می پرد، انگار که کابوس وحشتناکی دیده بود، با این تفاوت که احساس می کرد بیدار است اما نمیتواند حرکت کند، او به اطرافش نگاه می کند و در پایین تخت خود «عروسک آنابل» را می بیند ، «آنابل» از روی پاهای«لو»حرکت کرد و خود را به سینه«لو»رساند و همانجا متوقف شد، «لو»با دیدن این صحنه از هوش رفت.
آنابل

عکس آنابل عروسک جن زده معروف

فردای آن روز که «لو« و «انجی» در حال خواندن نقشه راه برای رفتن به یک سفر جاده ای بودند که صدای خش خشی از اتاق «دانا» به گوش رسید،آنها به دنبال صدا رفتند و هیچ کسی در اتاق نبود به غیر از«عروسک آنابل» که بی حرکت در گوشه ای از اتاق افتاده بود.«لو» به طرف عروسک می رود و همان لحظه احساس می کند کسی پشت سر اوست، وقتی برمی گردد هیچ کسی را نمی بیند. اما احساس چنگ زدگی روی سینه اش می کند و رد چنگالی را روی سینه خود می بیند، این خراشها در مدت دو روز کاملا بهبود می یابند. 
اکنون «آنابل» در موزه اوکالت قرار دارد و قفسه اش را با آب مقدس تطهیر داده اند.

آنابل عروسک جن زده مشهور + عکس

42453
این مطلب مفید بود ؟1968485
برگرفته از سینماخبر - / ک
3 نظر به ثبت رسیده است
فرشاد1398-05-22
سلام.جابجا شدن اشیا تو خونه ما اتفاق میفته.البته بعد از غیب شدن چند ساعته یا چند روزه و حتی چند ماهه! یعنی جسمی از سر جاش غیب میشه و بعد از مدت ذکر شده ، جای دیگر ظاهر میشه.البته در مواقع نادر بعضی چیزها غیب شدن و برنگشتن! و اتفاقات کمی ترسناکتر که بیخیالش میشم!
156128
aroosha1398-02-30
عرسک آنابل کاملا واقعیه و تو موزه نگهداری میشه و ظاهر زیباشم فریبنده هستش و اینکه این عروسک تسخیر شدس قبل اینکه دربارش نظر بدین اطلاعات عمومیتون رو یکم ببیرین بالا لطفا
26358
چرا؟؟؟؟؟؟؟1397-11-21
اگه وجود داشت الان تمام عروسکای ما تسخیر شده بودن و ما الان زنده نبودیم یا جن زده بودیم یا دیوونه
153174
وبگردی