شقایق دهقان در سر به راه

شقایق دهقان در سریال نوروزی سر به راه + تصاویر

تاریخ انتشار : 11 اسفند 1393کد مطلب : 12424زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال سر به راه یکی از سریالهای جدیدی است که در ایام عید 94 بر روی آنت خواهد رفت. شقایق دهقان در این سریال نقش متفاوتی خواهد داشت که تا کنون کمتر از وی دیده شده است.

سریال سر به راه با بازی شقایق دهقان و سیاوش خیرابی به کارگردانی سعید سلطانی که تجربه سریال های پربیننده ای همچون پس از باران را در کارنامه خود دارد برای پخش در ایام عید فیلمبرداری می شود.

شقایق دهقان یکی از بازیگران سریال سر به راه درخصوص پذیرش ایفای نقش در این مجموعه تلویزیونی گفت:برای ایفای این نقش با من تماس گرفته شد و همکاری با ایرج محمدی و توجه به رزومه حرفه ای سعید سلطانی و پربیننده بودن آثار تلویزیونی وی به انضمام گروه بازیگران و عوامل حرفه ای این اثر ترغیب برای بازی در این سریال شدم. 

 
سریال سربه راه
 
بازیگر سریال پژمان درخصوص ویژگی نقش خود در این مجموعه 15 قسمتی عنوان کرد:این مجموعه یک خانواده کاملا سنتی را به تصویر می کشد که مجموعه مشکلاتی برای آنها رخ می دهد من هم نقش دختر بزرگ این خانواده با دو فرزند را بازی می کنم و این نقش بدون پیچیدگی خاص، نقش ساده و پر از مادرانگی است و در واقع شکل گیری روابط بین پدر و دختر و همسر و فرزندانم را نشان داده می شود. 
دهقان درخصوص کار با سعید سلطانی خاطرنشان شد:همکاری با سلطانی بسیار خوب و عالی است وی فردی آرام و صبور هستند که این آرامش را در سر کار به بقیه عوامل انتقال می دهند. 
 
سریال سربه راه
 
وی درخصوص ویژگی سریال های مناسبتی عنوان کرد:مجموعه های مناسبتی به طور معمول مخاطبان بیشتری دارد چرا که مردم در خانه هستند و زمان بیشتری برای تماشا و دنبال کردن این سریال ها می گذارند. 
شقایق دهقان پیام نوروزی خود را اینگونه بیان کرد:پیشاپیش سال نو را به همه ملت شریف ایران تبریک عرض کرده و امیدوارم سال خوبی برای هم باشد. 
قصه سریال  سر به راه درباره جوان خلاف کار نوپایی با بازی سیاوش خیرابی است که به جای زندان، مجبور به گذراندن دوره محکومیت خود در یک مؤسسه خدمات اجتماعی می شود. 
سریال سربه راه
 
سریال  سر به راه با مضمونی اجتماعی و خانوادگی به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه کنندگی ایرج محمدی از 29 اسفند برای پخش نوروز از شبکه سه سیما به روی آنتن خواهد رفت .
مسعود کرامتی، شهین تسلیمی، افسانه چهره آزاد، شقایق دهقان، ارژنگ امیرفضلی، محسن کیایی، سیاوش خیرابی ،بیژن بنفشه خواه و الناز حبیبی و… در این سریال نقش آفرینی می کنند.
 
سریال سربه راه
 
 

 

شقایق دهقان در سریال نوروزی سر به راه + تصاویر

3.927
این مطلب مفید بود ؟216
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
وبگردی