بازیگران فیلم کروکودیل

ایده اصلی و کروکودیل در نمایش خانگی

تاریخ انتشار : 20 اسفند 1398کد مطلب : 11405زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم سینمایی ایده اصلی و کروکودیل امروز 20 اسفند ماه 98 در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

توزیع فیلم کروکودیل و ایده اصلی در نمایش خانگی

شبکه نمایش خانگی این روزها به یکی از پربیننده ترین رسانه ها تبدیل شده است که مخاطبان زیادی دارد. توزیع فیلم های سینمایی و ساخت سریال های مختص این شبکه آمار بیننده های نمایش خانگی را بالا برده است.

فیلم سینمایی ایده اصلی به کارگردانی آزیتا موگویی و فیلم کروکودیل ساخته مسعود تکاور امروز در شبکه نمایش خانگی توزیع شد.

ایده اصلی در نمایش خانگی

فیلم ایده اصلی به کارگردانی آزیتا موگویی مردادماه امسال در سینماهای کشور اکران شد و به فروشی بیش از 4 میلیارد تومان دست یافت.

بازیگران فیلم ایده اصلی

این فیلم سینمایی برای اولین بار در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و بعد از اکران در چند جشنواره خارجی در سینماهای کشور اکران شد و امروز به نمایش خانگی رسید.

داستان فیلم ایده اصلی:

داستان این فیلم مربوط به فساد مالی و پشت پرده مناقصات بین المللی و بزرگ در سطح کشور است و در خلاصه داستان آن آمده است :ایران و اسپانیا برای راه اندازی یک پروژه بزرگ در جزیره هندورابی در جنوب ایران به توافق رسیده اند. شرکت ها و افراد بسیاری به طمع برنده شدن در این مناقصه شرکت کرده اند و همین موضوع آغاز ماجراهایی تازه در این فیلم سینمایی است.

بازیگران ایده اصلی

بازیگران فیلم ایده اصلی عبارتند از:

بهرام رادان، مریلا زارعی، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی ، مهرداد صدیقیان و شهباز نوشیر به همراه بازیگران اروپایی مانند :مانوس گاوراس، آندریا ماچالکیدو، ایرنا مانژوسوا، واروارا لامو، آندریاس کریستودولو در فیلم ایده اصلی به ایفای نقش پرداخته اند.

کروکودیل در نمایش خانگی

فیلم کروکودیل به کارگردانی مسعود تکاور و تهیه کنندگی عزت الله جامعی ندوشن شهریورماه امسال در سینماهای کشور اکران شد و به فروشی بیش از 280 میلیون تومان دست یافت.

فیلم کروکودیل

این فیلم سینمایی روایتگر داستان پرچالش چند جوان که میخواهند ره صد ساله را یک شبه بروند است.

بازیگران فیلم کروکودیل

بازیگران فیلم کروکودیل عبارتند از:

کوروش تهامی، اندیشه فولادوند، حسین مهری، الهه حصاری، رضا یزدانی، علیرضا مهران، رامین پرچمی، افسانه چهره آزاد، رامتین خداپناهی و... اشاره کرد.

فیلم های امروز نمایش خانگی از ایده اصلی تا کروکودیل

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی