هومن برق نورد و بهنام تشکر
دو بازیگر اصلی سریال دودکش هومن برق نورد در نقش فیروز و بهنام تشکر در نقش نصرت در قسمت یازدهم این سریال با یکدیگر بر سر خارج رفتن درگیر می شوند.

جنجال تازه در قسمت یازدهم سریال دودکش

سریال دودکش به کارگردانی محمدحسین لطیفی سریال ماه رمضانی سال 92 درحالی روی آنتن است که ماجراهای جنجال برانگیز میان دو بازیگر مشهور این سریال یعنی هومن برق نورد و بهنام تشکر همچنان ادامه دارد.

پخش سریال دودکش به قسمت یازدهم رسید و دو شخصیت اصلی این سریال در قسمت یازدهم بر سر ماجرای خارج رفتن جنجال تازه ای می آفرینند.

دعوا بر سر خارج رفتن در سریال دودکش

هومن برق نورد و بهنام تشکر

هومن برق نورد و بهنام تشکر در سریال دودکش

در قسمت یازدهم این سریال محمدرضا شیرخانلو در نقش پوریا پسر فیروز مشتاق به مسابقات آسایی راه پیدا میکند و نصرت با بازی بهنام تشکر صحبت هایی از تنها نرفتن پوریا به این سفر را به میان می آورد.

بهنام تشکر

بهنام تشکر و نگار عابدی در سریال دودکش

بحث همیشگی فیروز و نصرت باز هم بر سر این ماجرا بالا میگیرد و نصرت از خواهرش عفت با بازی سیما تیرانداز میخواهد که اجازه تنها رفتن فیروز به این سفر را ندهد و این شروع ماجراهایی تازه برای این خانواده است.

سریال دودکش

هومن برق نورد و امیرحسین رستمی در سریال دودکش

در سریال دودکش بازیگرانی چون هومن برق نورد در نقش فیروز مشتاق ، سیما تیرانداز در نقش عفت سوزنچیان ، امیرحسین رستمی در نقش بهروز مشتاق ، الناز حبیبی در نقش عالیه سوزنچیان ، بهنام تشکر در نقش نصرت سوزنچیان ، نگار عابدی در نقش عفت سوزنچیان ،جواد عزتی در نقش حاجی انصاری ، محمدرضا شیرخانلو در نقش پوریا مشتاق ، یاس نوروزی در نقش پریا مشتاق در نقش هایی اصلی به ایفای نقش می پردازند.

امیرحسین رستمی و هومن برق نورد

امیرحسین رستمی و هومن برق نورد در سریال دودکش

جنجال دو بازیگر مشهور سریال دودکش بر سر خارج رفتن!

2.662
این مطلب مفید بود ؟3230
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی