مارال فرجاد

مارال فرجاد با گریمی ترسناک در یک نمایش +عکس

تاریخ انتشار : 4 مهر 1396کد مطلب : 57102زمان مطالعه : 2 دقیقه
مارال فرجاد بازیگری که تجربه گریم های عجیب و غریب زیادی را در کارنامه هنری اش دارد این بار در نمایش طپانچه خانم با گریمی ترسناک و عجیب ظاهر شد.

گریم عجیب و غریب مارال فرجاد در یک نمایش

مارال فرجاد بازیگر جوان سینما و تلویزیون در خانواده ای هنرپرور رشد کرد و به همراه خواهرش مونا فرجاد وارد حرفه بازیگری شد و توانست راه پدر را در این حرفه ادامه دهد. این بازیگر کشورمان علاقه وافری به تئاتر دارد و ایفای نقش در تئاتر را دنیای دیگری میداند و تجربه گریم های متفاوتی که روی صورتش انجام میدهد همگی نشان از علاقه وافر او به تئاتر است.

این بازیگر کشورمان این روزها نمایش طپانچه خانم را روی صحنه دارد و گریم ترسناک و عجیب او در این نمایش بسیار قابل توجه است. طپانچه خانم روایت گر داستان زندگی اخترالسلطنه است که سعی دارد بهداشت، فرهنگ و تمدن را در شهر خود ایجاد کند. نمایش طپانچه خانم به نویسندگی محمدامیر یاراحمدی و کارگردانی شهاب الدین حسین پور از اواخر شهریورماه روی صحنه رفت.

مارال فرجاد با گریمی عجیب در طپانچه خانم

مارال فرجاد

گریم مارال فرجاد در طپانچه خانم

مارال فرجاد، محمد نادری، آرش فلاحت پیشه، گیلدا حمیدی، ندا مقصودی، بهزاد جاودان فر، غزاله جزایری، جواد پورحیدی، مرضیه سهراب، سیما خزائی و سعید آغویی از بازیگران نمایش طپانچه خانم هستند.

مارال فرجاد

گریم مارال فرجاد در طپانچه خانم

نمایش جدید مارال فرجاد با عنوان طپانچه خانم در سی وچهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به عنوان اثر برگزیده این جشنواره معرفی و علاوه بر کاندیدا شدن در بخش های نویسندگی، طراحی گریم، طراحی صحنه و موسیقی این دوره موفق به کسب تندیس بهترین کارگردانی، بهترین طراحی لباس و بهترین بازیگر زن شد.

مارال فرجاد

گریم مارال فرجاد در صبح یه روز لعنتی

مارال فرجاد

گریم مارال فرجاد در نمایش دشنه های بلند

مارال فرجاد با گریمی ترسناک در یک نمایش +عکس

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : مارال فرجاد
وبگردی