تزیین دیوار
اگر از هزینه ی بعضی اثار هنری برنمی آیید یا نمی توانید تزیینات مناسب برای خانه یتان پیدا کنید، پیشنهادهایی که در ادامه برای تزیین دیوار داده میشوند، ساده و جذاب و مناسب شما هستند.

ایده تزیین دیوار اتاق به دست خودتان

وقتی به دیوارهای خالی نگاه می کنید در این فکر هستید که چطور آن ها را از این سادگی دربیاورید؟ اثار هنری با کیفیت به سختی بدست می آیند و معمولا گران قیمت اند…پس چرا خودتان دست به کار نمی شوید؟ با مواد اولیه ی صحیح و ایده ای مناسب می توانید به بهترین نتیجه برسید و دیوارهایتان را تزیین کنید.

یکی از کار های دوست داشتنی و حال خوب کن برای من، تزیین دیوارهای خانه ام است! هر ضلع از دیوار یک پنجره را با یک طرح و یک مدل و با وسایل ساده و ابتدایی تزیین کرده ام و این قسمت از خانه پر از نشانه های مختلف و حال خوب کن برای خودمان است.

برای یکی از این ضلع ها که ضلع زیر پنجره است با پارچه نمدی قرمزی که در خانه داشتم، تعداد زیادی ماهی قرمز برش زدم و به جای چشم ماهی ها، مروارید مشکی دوختم و سپس ماهی هایم را با چسب حرارتی به دیوار چسباندم و به این شکل یک دیوار گچی و ساده را به یک دیوار منحصر به فرد تبدیل کردم که شبیه یک رودخانه است و تعداد زیاد ماهی قرمز در آن زندگی می کنند یا مثلا ضلع دیگر پنجره، یک طاقچه به شکل ابر داریم که زیر آن پر از قلب های قرمز و نشانه این است که از آسمان بر سرمان عشق می بارد.

در ضلع دیگر، تعدادی قاب پلی استر زده ام که خودم آن ها را با رنگ آکریلیک رنگ و داخلش را با جملات زیبا و انگیزشی پر کرده ام. در کنار قاب هایم دو عدد قاشق چوبی رنگ شده با رنگ آکریلیک قرار دارد که برای ما نشانه دو قاشق غذاخوری عشق است! خلاصه این که با همین کارهای به ظاهر ساده، دور تا دور دیوار یک پنجره را پر از نشانه های مثبت کرده ام و روی زمین هم یک حوض آبی کوچک گذاشته ام و همین بخش کوچک از خانه برای ما پر از آرامش و حال خوب است و خیلی وقت ها فنجان چایمان را برمی داریم و کنار گل ها می نشینیم و چای می نوشیم.

تزیین دیوار کنار پنجره با هزینه کم

3.18
این مطلب مفید بود ؟53
برگرفته از خراسان -/ ر
وبگردی