کوروش تهامی و همسرش

واکنش تند کوروش تهامی به شایعه اختلاف سن10ساله با همسرش

تاریخ انتشار : 20 آذر 1396کد مطلب : 61081زمان مطالعه : 2 دقیقه
کوروش تهامی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرامش به انتشار شایعه ای درباره همسرش واکنش نشان داد.

واکنش کوروش تهامی به انتشار شایعه ای درباره همسرش

روز گذشته خبری در فضای مجازی منتشر شد و بین کاربران شبکه های اجتماعی دست به دست میشد و حکایت از این خبر داشت که همسر کوروش تهامی 10 سال از او بزرگتر است. انتشار این خبر باعث عصبانیت کوروش تهامی بازیگر کشورمان شد . کوروش تهامی با انتشار تصویری از خودش در کنار همسرش با لحنی تند به ماجرای این شایعه واکنش نشان داد.

کوروش تهامی و همسرش

اختلاف سنی کوروش تهامی و همسرش چقدر است

کوروش تهامی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :در یکی دو پیج زرد و منحوس در اینستاگرام که تکلیف گردانندگانشان بزودی روشن خواهد شد، مطلبی به چشمم خورده که فقط نشان از کینه ها و عقده های درونی و خانوادگیست... آن مطلب مزخرف ودروغ هم اینست که من در جایی گفته ام همسرم ده سال از من بزرگتر است!!!

به هر حال لازم دیدم در همینجا یکبار برای همیشه به آن دوستان مریضی که به هر قیمتی میخواهند لایک گدایی کنند اعلام کنم:"نه تنها همسرم از من بزرگتر نیست بلکه چندین سال هم از من کوچکتر است" با عرض معذرت از دوستان و همراهان همیشگی عزیزم که کمی با لحن تند حرف زدم ....

کوروش تهامی و همسرش

کوروش تهامی و همسرش

پونه یزدانی همسر کوروش تهامی است که طی یک اتفاق با یکدیگر اشنا شدند و این آشنایی منجر به ازدواج شد. کوروش تهامی در یک برنامه درباره نحوه آشنایی با همسرش توضیح داد و از یک اتفاق که منجر به ازدواج آنها شده بود صحبت کرد و گفت :همسرم برای خرید یک سی دی موسیقی وارد مغازه ای شد که من هم داشتم از آنجا خرید می کردم. وقتی دیدم ایشان سخت مشغول توضیح دادن هستند و فروشنده هم متوجه نمی شود که چه آلبومی را میخواهند ، وارد معرکه شدم و با توضیحاتم مغازه دار را متوجه کردم خواننده آن آلبوم چه کسی است. این ماجرا جرقه آشنایی من با همسرم بود که خوشبختانه به ازدواج ختم شد.

کوروش تهامی

کوروش تهامی در برنامه دورهمی

کوروش تهامی در 4 اردیبهشت 1351 در تهران متولد شد. این بازیگر کشورمان دانش آموختهٔ رشتهٔ تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی است و تاکنون تئاترهای گوناگونی از او به نمایش در آمده است. نخستین حضور او در سینما در سن 25 سالگی در فیلم سینمایی سینما سینما به کارگردانی ضیاء الدین دری بود.

واکنش تند کوروش تهامی به شایعه اختلاف سن10ساله با همسرش

3.470
این مطلب مفید بود ؟4822
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : کوروش تهامی
وبگردی