سریال ستایش

آغاز تصویربرداری فصل سوم سریال ستایش از 10 فروردین

تاریخ انتشار : 14 فروردین 1397کد مطلب : 66443زمان مطالعه : 2 دقیقه
تصویربرداری فصل سوم سریال ستایش با بازی نرگس محمدی و داریوش ارجمند از 10 فروردین 1397 در تهران آغاز شد.

سریال ستایش 3 در تهران کلید خورد

سریال ستایش یکی از سریال هایی بود که در فصل او توانست مخاطبان زیادی را بخود دجلب کند و این استقبال سبب ساخت فصل دوم این سریال شد. اگرچه فصل دوم با جذابیت های فصل اول همراه نبود اما هنوز هم مخاطبانی در تلویزیون داشت و همین زمینه های ساخت فصل سوم این سریال را فراهم کرد.

تصویربرداری فصل سوم سریال ستایش آغاز شد

تصویربرداری سریال ستایش 3 به کارگردانی سعید سلطانی از10 فروردین در تهران آغاز شده است.پیش تولید این سریال اوایل اسفند سال گذشته شروع شده بود.

سعید مطلبی نگارش ستایش 3 را در 30 قسمت بر عهده دارد و آرمان زرین کوب تهیه کننده این سریال است. تاکنون حضور نرگس محمدی و داریوش ارجمند در فصل سوم این سریال قطعی شده است.

نرگس محمدی

فصل سوم سریال ستایش با نرگس محمدی کلید خورد

فصل 1 و 3 ستایش، در سالهای 90 و 92 از شبکه سه سیما پخش شد. نرگس محمدی، داریوش ارجمند، مهدی سلوکی، زهرا سعیدی، سیما تیرانداز، محمود عزیزی، مهدی پاکدل، حدیث میرامینی و ... از بازیگران فصل های پیشین این سریال بودند.

نرگس محمدی

سریال ستایش 3 با نرگس محمدی

سعید سلطانی کارگردان سریال های تلویزیونی در خصوص ساخت فصل سوم سریال ستایش گفت:پیش تولید سریال ستایش 3، روزهای ابتدایی خود را سپری می کند.وی در ادامه بیان کرد:فیلمنامه سری سوم این مجموعه در 30 قسمت نوشته شده و نگارش آن بر عهده سعید مطلبی است. این آخرین فصل سریال ستایش خواهد بود.

سلطانی در پایان با اشاره به ایفای نقش بازیگران اصلی در این مجموعه اظهار کرد:تا امروز با بازیگران اصلی سریال ستایش، همچون نرگس محمدی و داریوش ارجمند قرارداد بسته ایم.

نرگس محمدی

سریال ستایش با نرگس محمدی و مهدی سلوکی جلوی دوربین رفت

قصه فصل سه در ادامه فصل دو است و درست از فردای روزی آغاز می شود که در قسمت پایانی فصل دو پخش شد. بازیگران ثابت ستایش3 نیز همان بازیگران فصل های پیشین هستند و بازیگران جدیدی هم بنا به قصه به سریال اضافه خواهند شد.

آغاز تصویربرداری فصل سوم سریال ستایش از 10 فروردین

4.233
این مطلب مفید بود ؟285
برگرفته از خبرگزاری فارس ، مهر / م.ف
وبگردی
    not found