دعوای ترامپ و ملانیا
نخریدن کادو تولد ملانیا ترامپ توسط دونالد باعث شد تا در فضای مجازی این دو چهره همیشه جنجالی بار دیگر سوژه شوند.

ترامپ برای روز تولد ملانیا کادو نخرید و حاشیه ساز شد!

رابطه ی شکر آب ملانیا و دونالد ترامپ که بارها به عناوینی سوژه رسانه های غربی شده بود این بار به دلیل کادوی تولد بانوی اول آمریکا سر زبان ها افتاد تا جایی که برخی به تمسخر نوشتند:Donald Trump بعد از اینکه نتوانست کادو تولد همسرش را بخرد و او را راضی کند  مجبور شد در خانه سگ ها بخوابد. این تیتر جنجالی برای لو دادن مشکلات خانوادگی دونالد ترامپ کافی بود. مدت پیش بود که سایت خبری واشنگتن پست نوشت:رئیس جمهور و بانوی اول گفتند که در اتاق های جداگانه می خوابند و ادعا می کنند که "خیلی کم و یا هیچ وقت با هم وقتی نمی گذرانیم"

سان نوشت:آقای ترامپ 71 ساله و خانم ملانیا 48 ساله، ظاهراً برای چندین روز بازهم به دلیل رفتار نامناسب دونالد از هم جدا شده اند؛ تاجر میلیاردر تبدیل به شخصی سیاستمدار شد و اعلام کرد او بیش از حد مشغول است که برای روز تولد همسرش در روز 28 آوریل، یک هدیه پیدا کند و این روز را به ملانیا تبریک بگوید.

او به خبرگزاری فاکس گفت:"من چیزی برای او به عنوان کادوی تولد نگرفتم شما می دانید که من بسیار بیشتر از این چیزها مشغله دارم که بتوانم برای خرید بروم." همین گفته کافی بود تا اخباری لو رفته از کاخ سفید مبنی بر ناراحتی و حتی رفتاری تلخ از سوی ملانیا با دونالد ترامپ فاش شود.

 
دعوای ترامپ
دعوای ترامپ و ملانیا بر سر کادوی تولد
 
حالا چند روزی است که ماجرای دعوای ملانیا و دونالد ترامپ به دلیل نخرید کادوی تولد با هیجان خاصی میان مردم این کشور مطرح می شود در حالیکه برخیاز مسئولان کاخ سفید مثل همیشه این اخبار را رد کرده و ادعا می کنند رابطه ی آنها کاملا خوب و صمیمی است ، همانطور که بعد از فاش شدن رابطه زشت ترامپ با بازیگر فیلم های مستهجن بیان شده بود.

دعوای ترامپ و ملانیا بر سر کادوی تولد

2.949
این مطلب مفید بود ؟2821
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ک.ک/ن
وبگردی