مهران مدیری و پیمان قاسمخانی
امیرمهدی ژوله نویسنده و بازیگر آثار طنز تلویزیون صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی در کنار مهران مدیری به همراه برادران قاسمخانی به روز کرد.

کار جدید مهران مدیری با برادران قاسمخانی

مهران مدیری کارگردانی که آثار طنز تلویزیون با نام او شناخته میشود از سالهای ابتدایی شروع ساخت سریال های تلویزیونی اش با برادران قاسمخانی پیوند نزدیکی داشت و در چند سریال از وجود پیمان قاسمخانی به عنوان نویسنده استفاده کرد اما در دوره ای از زمان زمزمه هایی مبنی بر اختلاف مهران مدیری با برادران قاسمخانی به گوش میرسید و این هنرمندان کشورمان مدتهاست که با هم کار مشترکی نداشته اند.

امیرمهدی ژوله یکی دیگر از شخصیت هایی است که در اولین قسمت های دورهمی مهران مدیری را همراهی میکرد اما در میانه راه از او جدا شد و خبری از همکاری مشترک آنها بعد از دورهمی نبود تا اینکه روز گذشته عکسی در اینستاگرام منتشر شد و حکایت از شروع یک کار جدید با همکاری مهران مدیری ، برادران قاسمخانی ، سیامک انصاری و امیرمهدی ژوله داشت.

همکاری مهران مدیری با برادران قاسمخانی ، ژوله و سیامک انصاری

امیرمهدی ژوله با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :سی و یک اردیبهشت ..... خبر آمد خبری در راه است...

مهران مدیری

خبرهایی از همکاری جدید برادران قاسمخانی ، ژوله و مهران مدیری

صفحه رسمی برنامه دورهمی نیز با انتشار همین عکس نوشت :منتظر خبرهای جدید از همین صفحه باشید...

ماجرای اختلاف مهران مدیری با پیمان قاسمخانی از زبان خودش

پیمان قاسمخانی در گفتگویی در برنامه سی و پنج فریدون جیرانی درباره اختلافش با مهران مدیری گفت :اختلاف من و مهران از آنجایی شروع شد که دیگر حرف مشترک با هم نداشتیم و جنس کارهایی که انجام می دادیم نزدیک هم نبود. من دوست داشتم در سینما کار کنم و از سریال خسته شده بودم. بارها پیشنهاد کردم که به سمت سینما برویم اما آن تیم علاقه ای نداشتند. زمانی که من از آنها جدا شدم و به سمت سینما آمدم آنها کار در شبکه نمایش خانگی را با «قهوه تلخ» آغاز کردند. از قبل از مرد هزار چهره و باغ مظفرمن می گفتم که می خواهم از فضای سریال بیرون بروم. همیشه می خواستم که مستقل باشم و کاری که خودم دوست دارم انجام دهم. خیلی زیاد تبدیل شده بودیم به یک خانواده و همه کارهایمان قرار بود با هم انجام دهیم و این چیزی نبود که من دوست داشتم. مهران دوست داشت من بمانم و خودم هم در یک مقطعی دوست داشتم که برگردم اما بعدها اختلافات و مسائلی پیش امد که ترجیح دادیم دوست بمانیم اما با هم کار نکنیم، اتفاق خاصی هم نیفتاده هنوز هم سلام و علیک مان را داریم و همه چیز خوب و خوش است.

پیمان قاسمخانی

پایان اختلاف پیمان قاسمخانی با مهران مدیری

از موفق ترین سریال هایی که با همکاری مهران مدیری به عنوان کارگردان و پیمان قاسم خانی به عنوان سرپرست گروه نویسندگان ساخته شده است میتوان به سریال مرد هزار چهره ، نقطه چین ، پاورچین و شبهای برره اشاره کرد.

مهران مدیری

کار جدید مهران مدیری در راه است

آشتی برادران قاسمخانی و ژوله با مهران مدیری! +عکس

4.224
این مطلب مفید بود ؟204
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی