آسمان آتشین در هندوستان

آسمان آتشین و عجیب هندوستان + فیلم

کد مطلب : 71471زمان مطالعه : 1 دقیقه
در هندوستان آسمان به شکل عجیب و ترسناکی تبدیل شد که موجب ترس و وحشت مردم شد و گفته می شود که دلیل این آسمان آتشین نوعی انفجار فضایی بوده است.

آسمان آتشین و عجیب هندوستان

اخیرا ویدیویی عجیب و دیدنی از آسمان هندوستان در صفحات مجازی به شدت منتشر شد و به شدت توسط کاربران این صفحات بازنشر میشد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

ویدیویی که در زیل مشاهده می کنید متعلق به منطقه "ساندر تانگام" در بنگلور هندوستان می باشد که توسط یکی از ساکنین این منطقه در ساعت 5:30 دقیقه بعد از ظهر ضبط شده است که نشان دهنده آسمانی با شرایط مرموزانه و عجیب می باشد.

 آسمان آتشین در هندوستان

 آسمان آتشین که مردم هندوستان را ترساند

این صحنه به قدری عجیب و وحشتناک بود که حتی برای ساکنین این منطقه عامل ترسناکی محسوب می شد.با این وجود دقیقا علت این اتفاق مشخص نشده است و برخی سخنان نیز گفته شده است که این نوعی انفجار فضایی بوده است.

به همین دلیل کاربران این صفحات شروع نشان دادن واکنش های زیادی از خود کردند و برخی می گفتند که موجودات فضایی در حال رفت و آمد به کره زمین هستند و برخی دیگر نیز می گفتند که موجودات فضایی قصد حمله به کره زمین را دارند که این به نوعی منجر به ترس و وحشت عمومی شده بود.

ویدیو آسمان آتشین و عجیب هندوستان

آسمان آتشین در هندوستان موجب ترس و وحشت مردم شد

2.97
این مطلب مفید بود ؟43
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
برچسب : عجیب و غریب
وبگردی