تنبیه فرزند

تنبیه بیشرمانه فرزند مبتلا به شب ادراری توسط والدین خود

تاریخ انتشار : 5 مهر 1397کد مطلب : 71620زمان مطالعه : 2 دقیقه
کودک 5 ساله بخاطر شب ادراری و خیس کردن شلوارش از سوی پدر و مادر خود با تنبیه بی شرمانه و عجیبی روبرو شد.

تنبیه عجیب کودک مبتلا به شب ادراری توسط پدر و مادرش

گاهی اوقات تصمیمات برخی والدین برای تربیت فرزندانشان نتیجه ی عکس دارد چرا که آنها در انتخاب راه و روش اشتباه می کنند به خصوص اگر خشونت را وارد روش خود سازند ، همانطور که در این بخش از نمناک خواهید خواند درست مثل زوج جوانی که برای به قول خودشان ادب کردن پسر بازیگوش خود او را در شرایطی متفاوت رها کردند.

کودک

تنبیه ترسناک کودک خردسال به دلیل شب ادراری

یک زوج اهل مینه سوتا کودک 5 ساله خود را در جنگل بخاطر خیس کردن شلوارش رها کردند . بنا بر گزارش ها ، این زوج پس از اینکه مسافتی کوتاه را بعد از ترک فرزندشان قدم زدند، به دنبال پسر خود بازگشتند اما نتوانستند او را پیدا کنند. "یشل میشل" و "گرگوری ویلسون" جایزه پدر و مادر سال را پس از اینکه کودک خردسال خود را در جنگل رها کردند تا به او درسی بدهند که رختخواب خود را خیس نکند از دست دادند . گفته می شود این زوج پس رها کردن فرزندشان وسط جنگل از فاصله کوتاهی بازگشته اند، اما او را پیدا نکردند. 

گزارش پیدا شدن پسربچه 5 ساله تنها وسط جنگل

یک راننده در روز 28 اوت در امتداد بزرگراهی در جنوب مینه سوتا در حالی که کودک خیس و گریان بود او را دید و فورا با پلیس تماس گرفت . پلیس بعد از حضور در محل هنگامی از او علت را پرسید کودک 5 ساله گفت :توسط پدر و مادرم رها شده ام ، چون شیطنت کردم و شبها رختخوابم را خیس می کنم . ویلسون پدر کودک و همسرش میشل هنوز در جستجوی کودک بودند که توسط پلیس پیدا شد، اما آن ها هنوز گم شدن او را گزارش نکرده بودند و تصمیم داشتند خود فرزندشان را پیدا کنند که به پلیس برخوردند و همین مسئله آنها را مجبور به اعتراف کرد.

فرد سومی که همراه والدین کودک در اتومبیل بود به پلیس گفت زمانی که این زوج پسربچه را رها کردند سعی کرده بودند با آن ها صحبت کنند تا منصرف شوند اما موفق نشده .

چندین کبودی روی کمر، باسن و پهلو پسربچه، دیده شده است که نشان می دهد او مدت زمان طولانی است که مورد تنبیه قرار می گیرد . بعد از ظاهر شدن این مدارک "ویلسون" و همسرش مجبور به پذیرفتن اتهامات وارد شده شدند . پسر پنج ساله در حال حاضر تحت مراقبت است.

تنبیه عجیب فرزند خردسال توسط والدین بخاطر شب ادراری

4.219
این مطلب مفید بود ؟163
منبع : بخش خبری نمناک/ن/م
وبگردی